Stefan Niesiołowski, pielgrzymi i kibole! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Stefan Niesiołowski, pielgrzymi i kibole!

W Telewizji Vszystkich Nas, w programie „Tak jest” prowadzący i Roman Kurkiewicz atakowali udział i zaangażowanie wojska w pielgrzymki. Stefan Niesiołowski – słusznie – uzasadniał, że udział w pielgrzymkach i pomoc w ich organizacji wojska jest sprawą oczywistą.
Jego argumentacja bardzo przypadła nam do gustu.
Jednak w jednej sprawie pan Niesiołowski nie ma racji. Powiedział bowiem:
„Im więcej ludzi na pielgrzymce, tym mniej u lumpów, pijaków, kiboli i narkomanów!”
Nie ma racji, bo nasze statystyki pokazują, że coraz więcej – nas Kiboli jest tutaj, mimo że wielu jest na pielgrzymkach! Dane o lumpach, pijakach i narkomanach podamy wkrótce.

Czyli sprawa krótka:

Temu Kurkiewiczu – w mordę;

Temu Niesiołowskiemu – wyjaśnić!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij