Będzie wojna z kibicami! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Będzie wojna z kibicami!

Już słychać pierwsze strzały! Nie będą to jednak – jak kombinują media głównego ścieku – bitwy na ulicach i stadionach. Nie! Kibice, elita młodzieży, elita narodu, już chyba wie, że nie tędy droga! Nie warto trwonić sił na „potyczki”. Warto natomiast całej rządzącej klasie politycznej – za pomocą kartki do głosowania, powiedzieć WON!

Nieważne, z jakiego kto jest ugrupowania, czy partii.

To są bardzo źli ludzie i trzeba ich przegonić!

Choćby dlatego, że stosują odpowiedzialność zbiorową, dla zemsty i przykrycia swojej nieudolności.

Prześledzimy to:  Wojewoda wielkopolski jest niezadowolony ze stanu bezpieczeństwa na stadionie.

Co mu do tego?

Żadne regulacje o imprezach masowych nie powinny istnieć!

Zamknięcie trybuny, wszelkie inne represje wobec praktycznie każdego, bicie na oślep, są przejawem stosowania odpowiedzialności zbiorowej!

Ostrzegam, że jeżeli nie zostanie zagwarantowane bezpieczeństwo, to wówczas zastanowimy się nad tym, czy mecze z udziałem kibiców powinny się odbywać na tym obiekcie – podkreślił wojewoda małopolski Florek.

Rozmawiałem z osobami pamiętającymi okupację niemiecką w Polsce (bo historykom nie ufam). Potwierdzili, że Niemcy dokładnie tak mścili się na Polakach, stosując odpowiedzialność zbiorową.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij