Piłka nożna – haniebne słowa w TVN24! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Piłka nożna – haniebne słowa w TVN24!

– „Jesteśmy dumni, że mogliśmy wystawić reprezentację Polski kobiet na mistrzostwa świata bezdomnych w piłkę nożną!”

Rano, około godziny 8.30, 13 sierpnia 2013, w komentarzu, czy też wypowiedzi dotyczącej Mistrzostw Świata Bezdomnych w Piłkę Nożną, które teraz właśnie odbywają się w Poznaniu – padło zdanie, za które redakcja powinna się spalić ze wstydu. Nie wiemy – kto konkretnie wypowiedział to zdanie, bo słyszeliśmy tylko głos osoby. Czy to był dziennikarz, czy ktoś z zaproszonych gości, trudno powiedzieć. Jednak słowo „wróblem uleciało, a wołem wróci” – mamy nadzieję.

– „Jesteśmy dumni, że mogliśmy wystawić reprezentację Polski kobiet na mistrzostwa świata bezdomnych w piłkę nożną!”

W mordę lać?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij