Polski sport zmierza na dno! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Polski sport zmierza na dno!

Wczoraj napisaliśmy, że polski sport tonie. Dziś Igrzyska24.pl informują o nieudanym starcie polskich florecistów, pisząc że polski sport idzie na dno! Obawiamy się, że takich samospełniających się przepowiedni będzie więcej.

Floreciści też polegli bardzo szybko:

Zmienia się geografia światowej szermierki. Dowodem choćby wczorajsze dwa złote medale dla Estonii. Niestety polskie miejsce w tym szermierczym świecie jest coraz bardziej oddalone od świateł jupiterów, blasku fleszy. Ba, coraz dalsze jest od granic przyzwoitości. Ale cóż, jeśli reprezentacja na Mistrzostwa Świata jedzie nieklimatyzowanym pociągiem, a potem nocuje w hotelu, którego standard odbiega od norm europejskich. A zawodnicy sami muszą sobie kupować maści i plastry na zranione nogi. Czemu się dziwić? Polski sport zmierza na dno – nie z winy sportowców, nie. Z winy zwykłej prymitywnej głupoty osób polskim sportem zarządzających.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij