Legia „szturmuje” Belgię?

Legia „szturmuje” Belgię?

No to już są jaja, na miarę jełropejskiej juni! Linie lotnicze Ryanair odmówiły stu kibicom Legii Warszawa wejścia na pokład samolotu powrotnego do Polski. Oczywiście – po meczu Legia – Club Brugge, który dopiero dziś zacznie się o 19:00. Profilaktycznie widać dali im „zakazy pokładowe” bo – jak podają – zesrali się już w podróży do z Warszawy. Znaczy Ryanair się zesrał, bo – ponoć – kibice Legii zachowywali się nieodpowiednio!

Co za skandal🙂

„Ta sytuacja potwierdziła reputację kibiców Legii w Europie. Podjęte przez nas środki bezpieczeństwa są tym bardziej usprawiedliwione”

– powiedział szef policji w Brugii, zanim sie zesrał🙂

Zresztą lokalne media panikują przed warszawiakami na całego. Właściciele sklepów w newralgicznych punktach miasta dostali list od funkcjonariuszy ostrzegający ich przed kibicami z Legii.

Zupełnie co innego piszą na swoich profilach kibice.

„Jest fajnie i przyjaźnie” – takie mamy wieści. I takie fotki na legionisci.com

Brugia

To jest niepoważne, że jakieś tanie samolociki boją się kilku osób.

Legię będzie wspierać prawie dwa tysiące gardeł!

Zbiórka kibiców Legii przed czwartkowym meczem z Clubem Brugge została wyznaczona na godzinę 15:45 na placu ‚t Zand. Stamtąd fani pochodem udadzą się na stadion, oddalony od miejsca zbiórki o 3,5 kilometra. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Kadra na ten mecz:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Arkadiusz Malarz; Obrońcy: Łukasz Broź, Bartosz Bereszyński, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski; Pomocnicy: Dominik Furman, Stojan Vranjes, Guilherme, Michał Kucharczyk, Ivan Trickovski, Michał Kopczyński, Tomasz Jodłowiec, Ondrej Duda, Michał Pazdan; Napastnicy: Aleksandar Prijović, Nemanja Nikolić, Marek Saganowski, Arkadiusz Piech.

Udostępnij!

6 comments

  1. Kiedyś leciałem z kibolami Legii z Charleroi do Warszawy i niestety zachowywali się w samolocie bardzo niekulturalnie. Puszczali głośno muzykę z komórek, na moją uwagę wyłączyli, po minucie zaśmiali się i włączyli ponownie. W dodatku głośne prymitywne rozmowy, co drugie słowo to „kurwa”.
    Jak was w domu nie nauczyli, panowie kibole, jak się trzeba zachować w miejscu publicznym, to wracajcie sobie busem do Warszawy.

  2. A co do artykułu i tego że „To jest niepoważne, że jakieś tanie samolociki boją się kilku osób.”
    Po prostu robią to w interesie pozostałych pasażerów, którym towarzystwo kiboli (nie kilku a 100) może nie odpowiadać.
    Lepiej stracić 100 klientów którzy lecą raz na rok, niż pozostałych kilkudziesięciu którzy latają regularnie.

    1. Rajorer, czy jak mu tam, ma prawo wpuszczać np. tylko w krawatach bo jest firmą pewno prywatną i jak właściciel pubu może wpuszczać tylko we frakach lub tylko w dresach. Nie ma w tym nic złego. Ale jest powód żeby się z nich śmiać:-) a co do „zadawnionych spraw” – to nie jest cecha prymitywna tylko normalna „pamięć Narodu”

Dodaj komentarz