Mściwy grabarz musi odejść! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Mściwy grabarz musi odejść!

Będą protesty na meczach, będą transparenty, będą gwizdy w kierunku urzędasów z Ekstraligi!

Pisze na swoim profilu Bartłomiej Czekański:

To co wyczynia Ekstraliga to prywata, kpina i hańba polskiego żużla. Jozina zniechęcili do speedwaya, a on dawał na Unię Leszno własne pieniądze! To nie on, ale Witkowski, mściwy grabarz tej dyscypliny sportu Stępniewski i R. Kowalski muszą odejść z żużla!

Wzywam prawdziwych, uczciwych kibiców żużla (nawet tych co Leszna nie lubią) do protestów na meczach, do wywieszania odpowiednich transparentów i wygwizdywaniu urzędasów ze spółki Ekstraliga SA!

A Pan Panie Prezesie Dworakowski niech się nie poddaje. Jesteśmy z Panem! I z wszystkimi, których Ekstraliga krzywdzi swoimi kretyńskimi karami! W 40 stopniowym upale grabkowi muszą mieć czarne spodnie, a przy kurzącym się torze fotoreporterom narzuca się białe koszule. Kierownicy drużyn, ani zdaje się trenerzy, nie mogą być w parku maszyn w krótkich spodniach, bo za to jest kara 3 czy 4 tysiące złotych! To jakiś Matrix. Czy to są najważniejsze problemy polskiego speedwaya?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij