Zawisza Bydgoszcz – to nie stadion trzeba zamknąć! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Zawisza Bydgoszcz – to nie stadion trzeba zamknąć!

Zamknąć trzeba tych, co piszą głupie ustawy, a nie stadion! Komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy złożył do wojewody kujawsko-pomorskiego wniosek o częściowe zamknięcie stadionu Zawiszy.

Trzeba się stanowczo przeciwstawić samemu faktowi istnienia pojęcia „imprezy masowe”!

Żadnych zezwoleń, żadnych warunków, żadnej prewencji!

Jak ktoś chce iść na mecz – niech idzie!

Ani rząd, ani wojewoda, ani policja nie mają prawa mu w tym „pomagać”!

Każdy idzie na własne ryzyko, podobnie, jak żyje cały czas na własne ryzyko.

Policja nie jest od „profilaktyki”.

Policja powinna wkraczać – dopiero gdy coś się dzieje.

Wkroczywszy – powinna doprowadzić wespół z prokuraturą i sądami – do ukarania winnych konkretnych wykroczeń. Tylko tyle, ale według naszego obecnego prawa – „aż tyle”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij