Bartłomiej Czekański o kasie w żużlu! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Bartłomiej Czekański o kasie w żużlu!

„Odnaleziony” na fb wpis żużlowego analityka DON BARTOLO nie napawa optymizmem.

Cytujemy:

Wiecie, co jest najgorsze? Że żużlowcy są robieni w bambuko na kasę przez kluby i nie mogą się nigdzie (np. w mediach lub bezpośrednio kibicom) poskarżyć, bo inaczej dostaną regulaminową karę! To jest demokracja? Gdzie są prawa pracownicze? Cwane te kluby, co? Zakneblować usta zawodnikom i udawać przed kibicami, że wszystko jest fajnie, że wszystko jest w porządku. Nie jest!!!

Wpis natychmiast został skomentowany:

A można założyć stowarzyszenie żużlowców polskich, wybrać rzecznika, który żużlowcem nie jest i tak dochodzić swoich praw?

Na to Bartek:

Tyle wiem, co Suchecki mówi. Ale inni też powiadają po cichu, że ponoć jakichś większych zaległości raczej nie ma. Musze im wierzyć, bo niby jak mam to sprawdzić?. Rozpacz jest w Bydzi, Gnieźnie czy np. Gdańsku. I w wielu innych klubach pewnie też.

W naszych poprzednich materiałach, w tym w wywiadzie wideo z Januszem Korwin Mikke, podkreślaliśmy różnice między sportem „prywatnym” czyli na przykład żużlem, a sportem „państwowym”, czyli na przykład podnoszeniem ciężarów. Większość wypowiedzi stawiało na wyższość sportu, do którego państwo się nie miesza i stawiało za przykład właśnie żużel.

No i wyszło, co wyszło…

Pozdrawiamy Wrocław!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij