Weekend polskich sukcesów!

Od Nasze Igrzyska

Weekend wielu sukcesów sportowych polskich zawodniczek i zawodników! Brawa! W mediach za mało o tym się mówi. Na szczęście u nas możecie o tym przeczytać.

Nasze Igrzyska:

Proszę zwrócić uwagę na ten post. Już wcześniej o tym mówiłem, ale teraz chciałem to przedstawić, aby nikt nie mówił, że coś zmyślam. Jak wygląda polityka przedstawiania informacji sportowych. Jest 27 lipiec, sobota wieczorem, nasi sportowcy startują na wielu imprezach międzynarodowych. W najważniejszych imprezach typu mistrzostwa świata również startują nasi sportowcy. Wielkie sukcesy odnosimy w sportach lotniczych, sześć medali zdobywają nasi szybownicy, jeden złoty na paralotniach, a także już prawie pewne całe nasze podium w żeglarskiej klasie Micro, która jest do tego rozgrywana w Polsce.

Wiadomości sportowe w telewizji publicznej, w której jeszcze najwięcej mówi się o różnych dyscyplinach sportowych i co słyszymy? „Boże, chyba żyję w jakimś Matrixie! Tour de Pologne, który jeszcze mogę zrozumieć, tenis, liga itd. Czy usłyszeliście w tych wiadomościach informacje o naszych sukcesach sportowych w tych najważniejszych światowych zawodach? Chyba, że ja coś przeoczyłem?”

I dalej:

Znowu wspaniały weekend dla „naszej wspólnej reprezentacji”. Jeszcze 3 medale dorzucili nasi żeglarze w klasie Micro. Nasze załogi były faworytami i nie zawiodły. Ogromne gratulacje dla mistrza świata Piotra Tarnackiego i jego kolegów z załogi Rafała Beckera i Krzysztofa Mongirda. Gratulacje również dla wicemistrzów świata, czyli załogi naszego znajomego Piotra Ogrodnika, który bronił tytułu oraz gratulacje dla brązowych medalistów, czyli załogi Macieja Celmerowskiego.

Założeniem Nasze Igrzyska jest:

Każdy sukces naszych sportowców, w światowych zawodach jest naszym wspólnym sukcesem! Sukcesem „wspólnej” reprezentacji. Jeśli podoba się wam pomysł zjednoczenia wszystkich sportów w jednych Igrzyskach – polubcie tę stronę. Będzie to wasz głos poparcia.

Ze strony kibole.pl jesteśmy stanowczo za tą inicjatywą i będziemy się starali informować o wszystkich sukcesach sportowych Polek i Polaków.

Wiemy, dlaczego media głównego ścieku milczą o mniej popularnych sportach. To proste. Dziennikarzom i wydawcom nie opłaca się ryzykować żadnej „innej” inicjatywy, niż to, co robią wszyscy.

Ludzie głównych / dużych mediów są wychowani według jednej tylko zasady: „Zero ryzyka!”. Dlatego piszą i mówią o tym, o czym się pisze i mówi.

Więcej zdjęć i informacji na Nasze Igrzyska:

Udostępnij!

Dodaj komentarz