Sport w Polsce. Część pierwsza. - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Sport w Polsce. Część pierwsza.

Drodzy Czytelnicy! Wejdźcie koniecznie na stronę radia wnet

Posłuchajcie! Bo inaczej, tylko czytając, nie dacie wiary, że to nie jest sen! To nie jest sen! Uszczypnąłem się i mam ślad na ramieniu, mogę pokazać. To nie był sen!

Jeśli mi wierzycie, jeśli wierzycie w słowo pisane to czytajcie. Proszę, czytajcie, komentujcie! Świat zwariował! Jest dziesiąta rano, ja to czytam naprawdę, czytam i słucham. Reszta poniżej. Przepraszam….

25 lipca w Sejmie w Warszawie odbyło się zebranie członków Parlamentarnego Zespołu ds. Promocji Badmintona

W zebraniu uczestniczył przewodniczący Zbigniew Dolata (PIS), wiceprzewodniczący Andrzej Dera (PIS) i Kazimierz Moskal (PIS) oraz inni członkowie: Barbara Bartuś (PIS), Mirosław Pluta (PO) i Jan Cedzyński (RP).

Celem zebrania było podsumowanie dotychczasowych działań zespołu, mającego na celu rozpowszechnianie gry w badmintona oraz podniesienie go do rangi jednego z ważniejszych sportów uprawianych w Polsce.

W Sejmie działa 121 zespołów zajmujących się błahymi sprawami, ponieważ pieniądze, jakie otrzymują posłowie i senatorowie muszą zostać w jakiś sposób wykorzystane. W przeciwnym razie środki na kolejny kwartał będą obcinane, a co za tym idzie mniej pieniędzy trafi do kieszeni urzędników.

Nasuwa się jednak pytanie, czy na pewno potrzebujemy klubów, kół i zespołów parlamentarnych zajmujących się sprawami, które mogłyby być, jak w przypadku badmintona, załatwiane w Ministerstwie Sportu? Czy pieniądze przeznaczane na ich działalność nie pomogłyby w zmniejszeniu deficytu budżetowego?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij