Amatorska Liga MMA w Jurkowie - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Amatorska Liga MMA w Jurkowie

Amatorska Liga MMA Jurkowo

Tomasz Knap przekazał nam znakomite zdjęcia autorstwa Bogusława Hajduka, które pokazują nie tylko walki, które odbyły się na ALMA w Jurkowie.

[nggallery id=11]

Po raz pierwszy w historii zawodów Amatorskiej Ligi MMA – zawody organizowane były nad wodą a konkretnie na „Kąpielisku Chorwacja”’ w Jurkowie. Piękna sprawa! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nasze walki znajdą się w podobnych „okolicznościach przyrody”. Również po raz pierwszy w Polsce, oktagon był postawiony na platformie pływającej po wodzie.

Na zawody przybyło osiemdziesięciu zawodników startujących w różnych kategoriach.

Oprócz tego podczas zawodów towarzyszył nam Roman Bosski z Drużyny Mistrzów, który zaprezentował nam kilka kawałków. Całe zawody przebiegały sprawnie bez zbędnych postojów. Wieczorem zaś były „tańce, hulanki swawole” tak na parkiecie jak i przy ognisku.

Zawody odbywały się pod patronatem Posła Józefa Lassoty Prezydenta Miasta Krakowa w latach 199-1998, który ufundował wspaniały puchar za wyróżnioną walkę, oraz Starosty Bocheńskiego Jacka Pająka.

Podziękowania należą się głównemu sponsorowi firmie G-supplements.

Uwaga! z ostatniej chwili: nie możemy nawet podskoczyć w tej dziedzinie, bo już na tej stronie ukazuje się kolejna porcja. Zaglądajcie, zapraszamy!

A my zwracamy tylko waszą uwagę na to zdjęcie! Dlaczego?

Dlatego!

Trener MMA - Pani Renata Naczaj!

Trener MMA – Pani Renata Naczaj!

Tyle relacja. Wiemy też z innych źródeł, że było znakomicie. Na przyszły rok – się zapowiadamy! kibole.pl 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij