Amatorska Liga MMA w Jurkowie

Tomasz Knap przekazał nam znakomite zdjęcia autorstwa Bogusława Hajduka, które pokazują nie tylko walki, które odbyły się na ALMA w Jurkowie.

[nggallery id=11]

Po raz pierwszy w historii zawodów Amatorskiej Ligi MMA – zawody organizowane były nad wodą a konkretnie na „Kąpielisku Chorwacja”’ w Jurkowie. Piękna sprawa! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nasze walki znajdą się w podobnych „okolicznościach przyrody”. Również po raz pierwszy w Polsce, oktagon był postawiony na platformie pływającej po wodzie.

Na zawody przybyło osiemdziesięciu zawodników startujących w różnych kategoriach.

Oprócz tego podczas zawodów towarzyszył nam Roman Bosski z Drużyny Mistrzów, który zaprezentował nam kilka kawałków. Całe zawody przebiegały sprawnie bez zbędnych postojów. Wieczorem zaś były „tańce, hulanki swawole” tak na parkiecie jak i przy ognisku.

Zawody odbywały się pod patronatem Posła Józefa Lassoty Prezydenta Miasta Krakowa w latach 199-1998, który ufundował wspaniały puchar za wyróżnioną walkę, oraz Starosty Bocheńskiego Jacka Pająka.

Podziękowania należą się głównemu sponsorowi firmie G-supplements.

Uwaga! z ostatniej chwili: nie możemy nawet podskoczyć w tej dziedzinie, bo już na tej stronie ukazuje się kolejna porcja. Zaglądajcie, zapraszamy!

A my zwracamy tylko waszą uwagę na to zdjęcie! Dlaczego?

Dlatego!

Trener MMA - Pani Renata Naczaj!
Trener MMA – Pani Renata Naczaj!

Tyle relacja. Wiemy też z innych źródeł, że było znakomicie. Na przyszły rok – się zapowiadamy! kibole.pl 

Udostępnij!

Dodaj komentarz