Pijani kibole w opinii trzeźwego arabisty! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Pijani kibole w opinii trzeźwego arabisty!

Arabista i pijani kibole w TVN

Wtorek, 23 lipca 2013, godzina 9.55, Telewizja Vszystkich Nas. Goście i prowadzący omawiają niedawny gwałt na obywatelce Norwegii.

Norweżka z ofiary gwałtu stała się oskarżoną o seks pozamałżeński. To, oraz inne obyczaje i różnice kulturowe stały się kanwą porannej gawędy w TVN. Nie słuchałem – dopóki nie padło coś o kibicowaniu.

Siwy staruszek, podpisany „arabista” – stwierdził, że:

– „Wystarczy przestrzegać prawa o zakazie publicznego spożywania alkoholu […] i […] na przykład w Polsce uniknęlibyśmy kłopotów z pijanymi kibolami… ”

Bardzo serdecznie panu dziękujemy!

W imieniu swoim – kibole.pl oraz całego społeczeństwa!

A swoją drogą, jakaż ta telewizja mądra jest!

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij