Pijani kibole w opinii trzeźwego arabisty! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Pijani kibole w opinii trzeźwego arabisty!

Arabista i pijani kibole w TVN

Wtorek, 23 lipca 2013, godzina 9.55, Telewizja Vszystkich Nas. Goście i prowadzący omawiają niedawny gwałt na obywatelce Norwegii.

Norweżka z ofiary gwałtu stała się oskarżoną o seks pozamałżeński. To, oraz inne obyczaje i różnice kulturowe stały się kanwą porannej gawędy w TVN. Nie słuchałem – dopóki nie padło coś o kibicowaniu.

Siwy staruszek, podpisany „arabista” – stwierdził, że:

– „Wystarczy przestrzegać prawa o zakazie publicznego spożywania alkoholu […] i […] na przykład w Polsce uniknęlibyśmy kłopotów z pijanymi kibolami… ”

Bardzo serdecznie panu dziękujemy!

W imieniu swoim – kibole.pl oraz całego społeczeństwa!

A swoją drogą, jakaż ta telewizja mądra jest!

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.