Sex i sport, sport i sex! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Sex i sport, sport i sex!

Jak podaje portal POLONIA CHRISTIANA

– „Sejm zajmie się poselskim projektem ustawy o uzgodnieniu płci. […] Cała filozofia projektu jest bowiem oparta na kluczowym dla ideologii gender definiowaniu płci, która staje się kwestią uznaniową i podlegającą uzgodnieniu. […] To bowiem, czy rodzimy się kobietą czy mężczyzną, nie ma dla promotorów genderowego obłędu znaczenia. Istotne jest zaś to, jak my sami postrzegamy naszą płeć.”

Przewidzieliśmy to! Na kibole.pl pisaliśmy o tym już wcześniej. Kwestia „uzgodnienia płci” będzie miała olbrzymie znaczenie w sporcie, na razie tylko juniorów.


Patrząc przez pryzmat sportu: co zrobimy z grą podwójną i grą mieszaną w sportach typu tenis, tenis stołowy i badminton?

Zapraszamy do lektury „wizjonerskiego” artykułu.

Więcej o ustawie na: PCh24.pl

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij