Sex i sport, sport i sex! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Sex i sport, sport i sex!

Jak podaje portal POLONIA CHRISTIANA

– „Sejm zajmie się poselskim projektem ustawy o uzgodnieniu płci. […] Cała filozofia projektu jest bowiem oparta na kluczowym dla ideologii gender definiowaniu płci, która staje się kwestią uznaniową i podlegającą uzgodnieniu. […] To bowiem, czy rodzimy się kobietą czy mężczyzną, nie ma dla promotorów genderowego obłędu znaczenia. Istotne jest zaś to, jak my sami postrzegamy naszą płeć.”

Przewidzieliśmy to! Na kibole.pl pisaliśmy o tym już wcześniej. Kwestia „uzgodnienia płci” będzie miała olbrzymie znaczenie w sporcie, na razie tylko juniorów.


Patrząc przez pryzmat sportu: co zrobimy z grą podwójną i grą mieszaną w sportach typu tenis, tenis stołowy i badminton?

Zapraszamy do lektury „wizjonerskiego” artykułu.

Więcej o ustawie na: PCh24.pl

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.