Brońmy dzieci przed idiotami! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Brońmy dzieci przed idiotami!

A – zielone światło

C – osoba „sprawująca opiekę”

B – dzieciak

D – młodzieniec na skuterze, ktory jechał po pasach.

Dziś (18 lipca 2013) rano na Ursynowie mały chłopiec padł ofiarą przepisów o ruchu drogowym! Konkretnie tej regulacji, która mówi o zasadach poruszania się po chodnikach i ścieżkach rowerowych.

Otóż w przepisach napisane jest, że “… osoba dorosła może poruszać się rowerem po chodniku, gdy sprawuje opiekę nad dzieckiem”!!!

Czyli – widoczny na zdjęciu mężczyzna miał prawo jechać po chodniku lub (tym bardziej) ścieżce rowerowej. Miał prawo!

Co nie zmienia faktu, że jest idiotą! Tak!

Piszę o panu, który wywrócił się na skrzyżowaniu KEN około godziny 8.45 w czwartek, 18 lipca, a upadając – wywrócił swoje dziecko!

rrrxrrrrrrrrrrr

 

Każdy ma prawo być mądry lub głupi. Każdy może o swoje dziecko dbać, lub narażać je na ryzyko.

Jednak zupełnie inaczej wygląda sprawa, gdy biorąc kasę od Państwa – tworzy się przepisy, które narażają życie lub zdrowie dzieci!

Jakim trzeba być debilem, żeby wyobrazić sobie “sprawowanie opieki nad dzieckiem”, kiedy zarówno sprawujący, jak i dziecko – jadą na rowerach?

Może cyrkowiec, może kowboj, może akrobata – zdołałby uchronić dziecko przed wypadkiem, gdy nagle skręci lub się zatrzyma?

Jak działa zwykły człowiek – widzimy na zdjęciu. Przewrócił się na chłopca, nad którym sprawował opiekę!

Jednak – w świetle przepisów – wszystko jest okej.

Sprawował?

Sprawował!

Tyle, że nie miał fartu.

20130718364

20130718363

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij