VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Puchar Pamięci Małego Powstańca

VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca to wyraz hołdu dla dzieci, które walczyły i ginęły w Powstaniu Warszawskim. Zawody odbędą się w dniach 31.07.2013-02.08.2013 r. na terenie W.O.S.i R. Polonia Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

W roku 2013 Turniej związany jest z jubileuszem 69-tej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W tegorocznym Turnieju wezmą udział młodzieżowe drużyny piłkarskie roczników 2002/2003, łącznie około 200 uczestników z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii, ok. 2000 – 3000 odwiedzających, oraz wiele znanych powszechnie osobistości, sportowców i polityków.

powsatniec

Polskę reprezentować będą zespoły warszawskie:

Polonia Warszawa

KS Przyszłość Włochy

MUKS Kosa Konstancin

KS Milan Milanówek

Rywale zagraniczni:

Fortuna Dusseldorf – Niemcy

FC Lwów – Ukraina

Karpaty Lwów – Ukraina

303 Polish Soccer Club Northampton – Anglia

W Turnieju weźmie udział ogółem 8 zespołów chłopców. Gry będą się toczyły w grupach systemem każdy z każdym, po rozegraniu meczy grupowych drużyny z odpowiadających sobie miejsc w grupach zagrają mecze, które ustalą kolejność w Turnieju. Zwycięzcy zmierzą się w meczu finałowym w piątek 2 sierpnia o godzinie 11.00, ceremonię zamknięcia Turnieju uświetni wielu szacownych gości.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij