VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Puchar Pamięci Małego Powstańca

VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski

Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca to wyraz hołdu dla dzieci, które walczyły i ginęły w Powstaniu Warszawskim. Zawody odbędą się w dniach 31.07.2013-02.08.2013 r. na terenie W.O.S.i R. Polonia Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

W roku 2013 Turniej związany jest z jubileuszem 69-tej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W tegorocznym Turnieju wezmą udział młodzieżowe drużyny piłkarskie roczników 2002/2003, łącznie około 200 uczestników z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii, ok. 2000 – 3000 odwiedzających, oraz wiele znanych powszechnie osobistości, sportowców i polityków.

powsatniec

Polskę reprezentować będą zespoły warszawskie:

Polonia Warszawa

KS Przyszłość Włochy

MUKS Kosa Konstancin

KS Milan Milanówek

Rywale zagraniczni:

Fortuna Dusseldorf – Niemcy

FC Lwów – Ukraina

Karpaty Lwów – Ukraina

303 Polish Soccer Club Northampton – Anglia

W Turnieju weźmie udział ogółem 8 zespołów chłopców. Gry będą się toczyły w grupach systemem każdy z każdym, po rozegraniu meczy grupowych drużyny z odpowiadających sobie miejsc w grupach zagrają mecze, które ustalą kolejność w Turnieju. Zwycięzcy zmierzą się w meczu finałowym w piątek 2 sierpnia o godzinie 11.00, ceremonię zamknięcia Turnieju uświetni wielu szacownych gości.

Udostępnij!

Dodaj komentarz