Siła tradycji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Siła tradycji!

Mistrzyni Europy zatrzymana!

Mimo, że (będzie trudne zdanie, uwaga!) wydawać by się mogło, że (już się pewno zgubiliście, drodzy czytelnicy, bo ja zaczynam… ) istnieją siły dążące do niszczenia tradycji w Polsce, są jednak ludzie, którzy gotowi są dać temu odpór.

Najważniejsze, że są to osoby ze „szczytów”, z elit, z prestiżowych posad! To dzięki nim – nasze tradycje nie zagasną!

Kolarstwo i pięściarstwo (zwane potocznie boksem) to były nasze narodowe dyscypliny przez całe lata. Mieliśmy polską szkołę boksu, gdy rządził tym sportem nieodżałowanej pamięci Feliks „Papa” Stamm. Mieliśmy polską szkołę kolarstwa, gdy po szosie, za peletonem pędził nieodżałowanej pamięci Henryk Łasak.

Potem… wszystko zaczęło się psuć.

Teraz, dzięki nowym, polskim elitom – znów się odradza.

Pan burmistrz jeździ na rowerze, a panie prokuratorki biją się na ulicy.

Jest dobrze.

Pani ministra powinna przyznać całej trójce specjalne nagrody za upowszechnianie sportu. Za powrót do dni sławy i chwały!

Żeby było jeszcze bardziej „tradycyjnie” – od burmistrza i od pań prokuratorek jechało wódą.

Brawo!

Pani ministro! Nagrody dla burmistrza i prokuratorek! Za wysiłek w podtrzymywaniu tradycji!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij