Metamerycznie ułożone narządy wydalnicze! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Metamerycznie ułożone narządy wydalnicze!

Jeden z tematów maturalnych z biologii.

Wskaż cechę charakterystyczną dla budowy pierścienic:

A – Metamerycznie ułożone narządy wydalnicze;

B – Oddychanie tchawkami;

C – Otwarty układ krwionośny.

Alfabetyczna lista ministrów PRL i Polski„od spraw szkolnych” oświaty, oświaty i szkolnictwa wyższego, edukacji narodowej i sportu, edukacji i nauki.

Baranowski Feliks; Bednarski Henryk; Bieńkowski Władysław; Czarny Ryszard; Faron Bolesław; Flisowski Zdobysław; Giertych Roman; Głębocki Robert; Hall Katarzyna; Handke Mirosław; Henryk Samsonowicz; Jabłoński Henryk; Jacek Fisiak; Jarosiński Witold; Jerzy Wiatr; Kruszewski Krzysztof; Kuberski Jerzy; Legutko Ryszard; Łuczak Aleksander; Łybacka Krystyna; Michałowska-Gumowska Joanna; Sawicki Mirosław; Seweryński Michał Skrzeszewski Stanisław; Stelmachowski Andrzej; Szumilas Krystyna; Tejchma Józef; Tułodziecki Wacław; Wittbrodt Edmund; Wycech Czesław.

Lista jest otwarta, tabletki można kupić nadal.

Kolejna śmierć na skutek zażywania tabletek DNP. Dziewczyna umarła w męczarniach.

DNP – do tej pory można go zamówić. Można schudnąć siedem kilogramów w siedem dni.

Wskaż cechę charakterystyczną dla budowy pierścienic:

A – Metamerycznie ułożone narządy wydalnicze;

B – Oddychanie tchawkami;

C – Otwarty układ krwionośny.

Czy nauka biologii i umiejętność odpowiedzi na takie pytania mogą uchronić absolwentów szkół przed wiarą w cudowne tabletki?

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij