Antypolskie działania Kowalczyk!

Nieszczęśliwe zakończenie kariery Justyny Kowalczyk ma wymiar antypolski! Jej wyznanie – wprost zachęca młodzież do bycia „miętkom”. Sportowiec (w tym kobieta) powinien być „męski”. Męski – znaczy nie przyznający się do swoich problemów. Szczególnie psychicznych!

Tymczasem Doktór Kamil Wódka, którego trener Kruczek (słusznie) wywalił z kadry skoczków, zapytany o depresję Justyny Kowalczyk powiedział:

[…] postuluje się nawiązanie współpracy z psychologiem sportu na etapie sportu najmłodszych. Doświadczenie zawodowe pokazuje mi, że taki trend jest coraz bardziej doceniany i przynosi wymierne rezultaty. Nie tylko w nauczaniu prostych technik treningu mentalnego, ale zachęcaniu do tego, aby szukać balansu w tym, co ważne w sporcie, i poza sportem.”

Panie Wódka! „balans” to po polsku „równowaga”! Za dużo Pan czytasz obcej literatury!

Po drugie! Wzywanie do korzystania z psychologów już dla najmłodszych sportowców jest przestępstwem wobec Polski! Trening „mentalny” to trucizna sączona w cywilizację chrześcijańską przez agentów Wschodu!

Powinno być tak, że „twardzi” zostają, a „miętcy” odpadają!

Psychologowie to banda niszczycieli normalnych stosunków społecznych! Rodowód „nauk” psychologicznych biegnie wprost z dorobku rewolucji październikowej. Za każdym czerwonym dowódcą stał oficer polityczny – często byli to absolwenci psychologii. Pamiętajcie o tym!

Jak się boisz hokeja – idź na jazdę figurową!

Na zdjęciu Marian (nie mieszajmy go do tego:-)

Udostępnij!

3 comments

Dodaj komentarz