Tak się bawią kibice Legii, 2 czerwca 2013 - WIDEO - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Tak się bawią kibice Legii, 2 czerwca 2013 – WIDEO

Plac Trzech Krzyży godzina po zakończeniu meczu! Było tak:

[youtube id=”Gp4sS4hAvdI”]

Marsz na Rondo w kierunku na Stare Miasto.

[youtube id=”a2ZcpkQ9dnU”]

Nagle okazało się, że światła działają! Ale nikt ich nie widział! Uczestnicy marszu byli pewni, że mają pierwszeństwo. Kierowcy samochodów – również. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Jest tylko pytanie – gdzie była policja na skrzyżowaniu Placu Trzech Krzyży i Książęcej? Czy bała się wybuchów? Tak! Na pewno ten młody funkcjonariusz, obok którego przechodziłem aż się wzdrygnął na dźwięk petardy. Młody, nieobyty jeszcze… Bo dzieciaki to sobie spały spokojnie w wózeczkach. Jak masz czyste sumienie to żaden wybuch cię nie obudzi i nie wystraszy!

[youtube id=”ddxU4v79xns”]

Kolejna grupa zmierza na Stare Miasto: – „Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest!”

[youtube id=”Q1rsUR-pauM”]

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij