Biernat dobija Szkołę Mistrzów! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Biernat dobija Szkołę Mistrzów!

No i macie „wolną” Polskę! Zakopiańska szkoła sportowa Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, którą ukończyli między innymi Kamil Stoch i Justyna Kowalczyk – może zostać zlikwidowana! Szkoła, której absolwentami było praktycznie 80% przedstawicieli polskich sportów zimowych, szkoła w której uczyli wspaniali nauczyciele, byli Mistrzowie.

Szkoła żyje z kasy Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Edukacji – ale to za mało! Ten sam Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, który ustawia się do zdjęć z medalistami – skazuje palcówkę na śmierć!

Nie ma co tutaj gadać o detalach, ile kto dopłaca i ile komu brakuje! Tu trzeba działać. Dziś, 4 czerwca od 6 rano, premier Tusk biegał w kółko po Polach Mokotowskich. Do takiego biegania nie trzeba szkół…

biernat

Jeszcze jedno! Żeby nie było nieporozumień. Jesteśmy za sportem prywatnym! Ale nie można się zgodzić na eutanazję tego, co jest. Kwestia ewentualnego „przejścia” od sportu „państwowego” do „prywatnego” powinna być bardzo starannie zaplanowana. Oby tylko nie w Brukseli!

Informacja od Radio Kraków

3 replies to this post
    • Nie Kaczyński, tylko ktoś, kto będzie potrafił choć naszkicować przebieg przemian w zarządzaniu sportem. To jest proces na wiele lat. Nie można nagle zerwać umowy zawartej między państwem, a uczniami, ich rodzicami i nauczycielami.

    • Zarówno Pan Kaczyński jak i Pan Tusk niczego nie zaplanowali co by się powiodło. Nie ma większego znaczenia za ile wybuduje się drogi czy ile dokładamy do PKP. To wszystko jest chwilowe. Skutki dalekosiężne wywołuje złe szkolnictwo i wychowanie dzieci młodzieży.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij