Biernat dobija Szkołę Mistrzów! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Biernat dobija Szkołę Mistrzów!

No i macie „wolną” Polskę! Zakopiańska szkoła sportowa Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, którą ukończyli między innymi Kamil Stoch i Justyna Kowalczyk – może zostać zlikwidowana! Szkoła, której absolwentami było praktycznie 80% przedstawicieli polskich sportów zimowych, szkoła w której uczyli wspaniali nauczyciele, byli Mistrzowie.

Szkoła żyje z kasy Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Edukacji – ale to za mało! Ten sam Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, który ustawia się do zdjęć z medalistami – skazuje palcówkę na śmierć!

Nie ma co tutaj gadać o detalach, ile kto dopłaca i ile komu brakuje! Tu trzeba działać. Dziś, 4 czerwca od 6 rano, premier Tusk biegał w kółko po Polach Mokotowskich. Do takiego biegania nie trzeba szkół…

biernat

Jeszcze jedno! Żeby nie było nieporozumień. Jesteśmy za sportem prywatnym! Ale nie można się zgodzić na eutanazję tego, co jest. Kwestia ewentualnego „przejścia” od sportu „państwowego” do „prywatnego” powinna być bardzo starannie zaplanowana. Oby tylko nie w Brukseli!

Informacja od Radio Kraków