Ricardo Moniz "Fucking problem:-)" - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Ricardo Moniz „Fucking problem:-)”

Po meczu Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk (0:2) ostatniej kolejki Ekstraklasy doszło do niebywałego wydarzenia! Trener Lechii Gdańsk – Ricardo Moniz chciał zaprosić do szatni gości swojego kumpla. Nie pozwoliła na to zabrzańska ochrona. Powodem (ponoć) było to, że kumpel trenera nie był „w żaden sposób związany z klubem i, można sądzić, nie miał żadnego identyfikatora, ani akredytacji. Po sprzeczkach i wielokrotnym pytaniu: „That`s your fucking problem?”, które trener kierował do ochroniarzy, w końcu udało mu się wejść. Zabrzanie wysłali pismo do szefa bezpieczeństwa Lechii.

Szczyt chamstwa? Nie! Totalna, antypolska władza fucking rules!

Przepisy, procedury, opracowane „gdzieś”, przez „kogoś”, by całkowicie odebrać możliwość ludzkiej decyzji! Ochroniarze, jako pracownicy są bez winy. Nad nimi „ktoś” stoi, na ich miejsca czekają inni. Nad szefem agencji ochrony – też „ktoś” stoi.

Pytanie tylko, czy ktoś kurwa myśli?

Trener zachował się normalnie! Był tam przecież osobą wyjątkową i tak też powinien być potraktowany. W końcu nie przywlókł ze sobą piętnastu pijanych dziewczyn, ale jednego kumpla, któremu pewno zależało na spotkaniu z piłkarzami. Jaki w tym p…y problem?

Obejrzyjcie to „zajście”!

Źródło: roosevelta81.pl

Zobaczcie też, jak rozwiązywano sprawy gdy Polska nie była jeszcze pod zaborem unii Jewropejskiej!