Dołączmy do protestu! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Dołączmy do protestu!

Wezwanie księdza Jarka Wąsowicza!

„4 czerwca z wielkim hukiem wspominana będzie w mediach rocznica tzw. kontraktowych wyborów. […] W tym dniu zapraszam kibiców z całej Polski na przyjazd do Wrocławia na marsz poparcia dla skazanych w procesie za protest na wykładzie Baumana. Manifestacja jest organizowana przez wrocławskie organizacje i środowiska patriotyczne, które miejscowa mutacja wiadomej gazety, już wyzywa od faszystów. Oczywiście w marszu będę brał udział, aby zaprotestować przeciwko promowaniu stalinowskich zbrodniarzy w III Rzeczpospolitej. Także, aby wyrazić solidarność z moimi przyjaciółmi kibicami Śląska Wrocław, którzy ostatnio w haniebnym procesie zostali skazani na kary grzywny i aresztu. […] Wrocławski marsz jest częścią akcji „Wszystkich nas nie zamkniecie”. […] Mam nadzieję, że wielu z nich pofatyguje się pomimo środka tygodnia, do stolicy Dolnego Śląska. Zatem do zobaczenia w środę o godz. 19.00 na placu Dominikańskim we Wrocławiu.”

ks. Jarosław Wąsowicz SDB

Czytajcie całość:

Polecamy też:

Bauman kontra Kibice:

Kibice Śląska vs Bauman:

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij