Haniebny plagiat Ewy Chodakowskiej! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Haniebny plagiat Ewy Chodakowskiej!

Sukces śledztwa Kibole.pl – Udało się nam odnaleźć Panią Teresę Mokras. To właśnie ona w 1957 roku stworzyła i opublikowała słynne „tupanie”. Niestety! Lata 50. minionego (niesłusznie) wieku, nie sprzyjały prywatnym patentom, a o fitness nikt jeszcze nie słyszał. Pani Teresa po prostu wymyśliła rodzaj rozgrzewki dla swoich koleżanek z Zakładów Radiowych imienia Róży Luksemburg. Pani Teresa dopiero od nas dowiedziała się, że jest ktoś taki, jak Ewa Chodakowska. Ma słaby wzrok i nie posługuje się komputerem.

„Nie czuję do niej żalu o plagiat. Przecież mogła o mnie nie wiedzieć. Może powinnam coś z tym zrobić, ale nie zrobiłam!”

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij