Cała Legia zawsze razem! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Piłka nożna Cała Legia zawsze razem!

Jak podał kilka godzin temu serwis zyleta.info po meczu z Lechem, obok pomnika Kazimierza Deyny odbędzie się pikieta w sprawie niesłusznie przetrzymywanych w aresztach kibiców. Oto skrót apelu:

„Legioniści!
Przez ostatnie dwa lata mieliśmy okazję świętować dwa tytuły Mistrza Polski, poznaliśmy smak zwycięstwa w Pucharze Polski, emocjonowaliśmy się walką naszej Legii o Ligę Mistrzów. […] Niestety nie każdy z nas mógł uczestniczyć w tym wszystkim. Nie każdemu z nas było dane spędzić te dwa lata wśród przyjaciół z trybun…

28. maja tego roku minęły dokładnie dwa lata od aresztowania tuż przed EURO 2012 kilkudziesięciu kibiców Legii. […] wielu Braci niezmiennie od tego czasu jest przetrzymywanych bez żadnego wyroku w aresztach. Charakter ich osadzenia nosi wszelkie znamiona aresztu wydobywczego […] Kiedy naszych Braci nie ma wśród nas, my musimy głośno upomnieć się o wolność i sprawiedliwość dla nich. […] W imię hasła „Cała Legia zawsze razem”, jesteśmy im winni lojalność i kibicowską pomoc. Dlatego serdecznie zapraszamy każdego z Was na krótką pikietę, która odbędzie się tuż po zakończeniu meczu z Lechem, u zbiegu ulic Łazienkowskiej i Czerniakowskiej – zbiórka pod pomnikiem Kazimierza Deyny.

Zróbmy wszystko, żeby nasi przyjaciele jak najszybciej wrócili do swoich bliskich i mogli świętować razem z nami kolejne sukcesy warszawskiej Legii.

Do zobaczenia w pełnym składzie na pikiecie!
Z pozdrowieniami
Grupy kibicowskie Legii Warszawa”

całość na: zyleta.info

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij