Diagnoza Adamka…

Bardzo smutna rozmowa na lotnisku. Tomasz Adamek w wywiadzie z bokser.org mówi o swoich doświadczeniach z podróży przedwyborczej po Polsce. Oraz o tym, że w końcu dowiedział się, jak żyją zwykli ludzie. Adamek wczoraj odleciał do Ameryki. Być może jesienią stoczy kolejną walkę. Być może w Polsce.

Poświęcaliśmy wiele miejsca kampanii wyborczej Tomasza Adamka, akcentując jego wypowiedzi w sprawach wiary, rodziny, tradycji, obyczajów i obrony polskiego przemysłu… No cóż, szkoda że przegrał, szkoda że odlatuje. Taki facet o jasnych, twardych poglądach byłby na pewno dobrym przeciwieństwem genderowych popaprańców.

„Pan Bóg ich nie potępia to dlaczego ja mam? Nie podałem im ręki (drag queen będącym w studiu DDTVN – przyp. red.), bo nie podeszli do mnie, bo się mnie boją. Zawieranie związków i wychowywanie dzieci przez nich to jest dla mnie niemożliwością, to jest chore. Jeśli chcą mieć dzieci niech sobie urodzą. Przecież Bóg stworzył Adama i Ewę, więc nie ingerujmy w plan Boży. Człowiek dzisiaj chce mówić panu Bogu co ma robić, że on ma inny plan. Nie, Boży plan jest jeden i ja będę twardo stał za kościołem (…) Czy gej, czy lesbijka, to jest zdrowe? Mam kontakt z wieloma księżmi-egzorcystami i jest to choroba w stu procentach. Egzorcysta jest dobrym rozwiązaniem dla geja. Moje dzieci nie będą miały takich preferencji, bo wynosisz z domu pana Boga, chodzisz do kościoła, przystępujesz do spowiedzi świętej i Szatan Cię nie dopadnie!”

Polityczne aspiracje Tomasza Adamka wyśmiewali: Andrzej Gołota, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i wielu innych. No, cóż… Teraz triumfują.

Źródło: bokser.org

zobacz też na kanale bokser.org

Udostępnij!

Dodaj komentarz