Diagnoza Adamka... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Diagnoza Adamka…

Bardzo smutna rozmowa na lotnisku. Tomasz Adamek w wywiadzie z bokser.org mówi o swoich doświadczeniach z podróży przedwyborczej po Polsce. Oraz o tym, że w końcu dowiedział się, jak żyją zwykli ludzie. Adamek wczoraj odleciał do Ameryki. Być może jesienią stoczy kolejną walkę. Być może w Polsce.

Poświęcaliśmy wiele miejsca kampanii wyborczej Tomasza Adamka, akcentując jego wypowiedzi w sprawach wiary, rodziny, tradycji, obyczajów i obrony polskiego przemysłu… No cóż, szkoda że przegrał, szkoda że odlatuje. Taki facet o jasnych, twardych poglądach byłby na pewno dobrym przeciwieństwem genderowych popaprańców.

„Pan Bóg ich nie potępia to dlaczego ja mam? Nie podałem im ręki (drag queen będącym w studiu DDTVN – przyp. red.), bo nie podeszli do mnie, bo się mnie boją. Zawieranie związków i wychowywanie dzieci przez nich to jest dla mnie niemożliwością, to jest chore. Jeśli chcą mieć dzieci niech sobie urodzą. Przecież Bóg stworzył Adama i Ewę, więc nie ingerujmy w plan Boży. Człowiek dzisiaj chce mówić panu Bogu co ma robić, że on ma inny plan. Nie, Boży plan jest jeden i ja będę twardo stał za kościołem (…) Czy gej, czy lesbijka, to jest zdrowe? Mam kontakt z wieloma księżmi-egzorcystami i jest to choroba w stu procentach. Egzorcysta jest dobrym rozwiązaniem dla geja. Moje dzieci nie będą miały takich preferencji, bo wynosisz z domu pana Boga, chodzisz do kościoła, przystępujesz do spowiedzi świętej i Szatan Cię nie dopadnie!”

Polityczne aspiracje Tomasza Adamka wyśmiewali: Andrzej Gołota, Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i wielu innych. No, cóż… Teraz triumfują.

Źródło: bokser.org

zobacz też na kanale bokser.org

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij