Kulej & Najman! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kulej & Najman!

Pamiętam to tak: kolejna bokserska walka Marcina Najmana, wiele lat temu, czy to w Bydgoszczy, czy gdzieś indziej. Jedna z wielu gal, na których bywałem. Gala, jak gala, walka jak walka. Potem, jak zwykle – after party. Przy stoliku On – Jerzy Kulej i Marcin jedzą zupę, chyba był to barszcz. Jedzą i rozmawiają o… psychologii. Przysiadłem się, bo miałem zaszczyt wcześniej już znać Mistrza Jerzego Kuleja. Tę rozmowę będę pamiętał zawsze. Dzięki Marcin, że napisałeś książkę!

Polecamy:

Marcin Najman: „Jerzy Kulej, mój Mistrz” wkrótce na rynku!

Marcin Najman:

„Nie nazwałbym Jerzego Kuleja moim trenerem, a raczej kimś, kto chciał mi pomóc. […] Jerzy Kulej pokazał mi, że wystarczy chcieć, sumiennie przykładać się do treningów, a pasja przełoży się na same pozytywne rzeczy w twoim życiu. I tak właśnie stało się w moim przypadku.”

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij