Kibol na Kibola? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibol na Kibola?

Śmierć komunistom

Katolik na katolika, gej na geja, nauczyciel na nauczyciela, kobieta na kobietę, mężczyzna na mężczyznę, mody na młodego, dziewica na dziewicę (choć z tym byłby kłopot) Kibole – na Kibola… Łysy na łysego, sportowiec na sportowca, student na studenta? Czym się kierować wybierając?

Oto kandydat, który naprawdę zna się na sporcie.

Janusz Korwin-Mikke. Mistrz Międzynarodowy brydża sportowego, zawodowy brydżysta, reprezentant Polski w brydżu, autor wielu książek na ten temat i tysięcy artykułów o brydżu i szachach.

Korwin-Mikke mówi o:

  • Działaczach sportowych, którzy chcą „żyć na koszt zawodników”. To dotyczy czasu, gdy kandydował na prezesa Polskiego Związku Szachów. W tej wypowiedzi opiera się też na swoje doświadczenia z Polskiego Związku Brydża.
  • Rozpieszczaniu juniorów i o tym, że młodzi sportowcy są za mało „głodni” sukcesów.
  • Wprowadzeniu szachów i brydża do szkół.
  • O sporcie niepełnosprawnych.

Więcej wypowiedzi JKM o sporcie i nie tylko:

Rządzą nami szaleńcy!

Golf a korupcja:

Motywacja dla Janowicza:

 

 

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij