Pomóż polskiemu tenisu:-)!

Ogłoszenie z oficjalnej strony PZT:

„Polski Związek Tenisowy poszukuje PR Menadżera / Rzecznika Prasowego. Jeśli masz doświadczenie w public relations, tolerujesz chamstwo, kochasz porażki, nie szanujesz starszych – wyślij swoje CV na nasz adres.”

No to się porobiło…

Ze stanowiska dyrektora sportowego odszedł Wojciech Andrzejewski. Jerzy Senior Janowicz – Wiceprezes do spraw promocji – zajęty budowa nowej szopy, a tu… Klapa!

Sesja podpisywania plakatów dla firmy BABOLAT na kortach MKT w Łodzi – przeszła bez echa.

janowicz

Kibice i dziennikarze widać obawiali się kolejnego wybuchu Jerzego „chama” Janowicza i przyszło ledwie kilka osób… Nie jest dobrze w polskim tenisie, nie jest dobrze.

Nowy PR Menadżer / Rzecznik Prasowy będzie się musiał uporać z takimi głupotami, jak na przykład opublikowany na stronie PZT wywiad z Marcinem Matkowskim:

Polski Związek Tenisowy: Marcin, pojawiły się plotki, czy sugestie, że podczas meczu Pucharu Davisa z Chorwacją było za mało wody mineralnej przeznaczonej dla zawodników, czy to prawda?

Marcin Matkowski: Nie, nikt nam wody nie zabierał, mieliśmy tyle ile chcieliśmy.

Całość tych głupot na stronie (oficjalnej) PZT.

Udostępnij!

2 comments

  1. Kibole?, patole, katole? To samo g—-o reprezentujesz, Głupie jest Twoje zachowanie! Przestań chlać pijaczyno marna! Nie szukaj sensacji wokół Janowicza , bo Boy ma szanse na top 10! Wszyscy kibice wspierajmy Janowicza pośród klęsk jakie ostatnio poniósł i sensacji jakie głupi dziennikarz Peter Szmanski próbuje tutaj zasiać, czemu? dla popularności może, a moye to glab

Dodaj komentarz