Roweruś Justusi…

20 maja 2014, 21.40 – Już za chwilę Justyna Kowalczyk, na swoim profilu, ogłosi Wielgi Końkurs! Napisze tak:

„Kochani, jak Justysia ma nazwać swój nowy lowerek?” Piszcie, głosujcie, a jak wybiorę którąś nazwę do jej autorowi wyślę swoje zdjęcie!”

Nasze propozycje to:

Pedałóś/pedałuś;

Jazduś;

Marian;

Aleksander;

Adrian;

Medaluś;

Dupóś;

PodDupóś:

Jazduś.

Dalej Justyna pisze, że nadszedł czas pompowania kółeczek w Rowerku… Potem będzie całować szprychy. I pójdą razem spaćku…

Bo 19 maja było tak:

Przejrzałem wpisy z kwietnia, maja i czerwca 2013 roku na profilu Justyny Kowalczyk. Wszystkie dotyczą treningów i przyjemnych spraw. Wszystkie są opatrzone uśmiechawkami:-), w żadnym nie ma mowy o poronieniu „Dzieciątka”, lub zdechnięciu zwierzątka. A dziś (19 maj 2014) taki oto wpis, nad zdjęciem… roweru!

„Takie cudo dziś niespodziewanie otrzymałam. Teraz tylko silniczek trzeba skombinować… ”

rower

Może być kilka przyczyn. Zdaniem moich znajomych psychiatrów najwyraźniej mamy tu do czynienie z:

„Chorobą dwubiegunową, ChAD, cyklofrenia) – zaburzenia psychiczne z grupy zaburzeń afektywnych. Do rozpoznania zaburzenia afektywnego dwubiegunowego dochodzi wtedy, gdy u pacjenta występuje epizod hipomanii, manii lub epizod afektywny mieszany, a w przeszłości wystąpił chociaż raz jeden z tych epizodów lub epizod depresji. Jeśli u pacjenta występuje powtórnie epizod depresji bez wystąpienia manii, hipomanii bądź epizodu mieszanego, rozpoznaje się zaburzenie afektywne jednobiegunowe (zaburzenie depresyjne nawracające).”

Dalsze finansowanie kariery Justyny Kowalczyk to wielkie ryzyko dla Ministerstwa Sportu i sponsorów.

Ukończenie doktoratu i kariera wykładowcy na „wyższej” uczelni też chyba już nie wchodzi w grę. Jest za to posada kierowcy ratraka w Kasinie Wielkiej…

 Pora gasić światło….

Ciekawe, jak Rower będzie miał na imię:-)?

Udostępnij!

Dodaj komentarz