Film z ogłoszenia haniebnego wyroku na Kibiców! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Film z ogłoszenia haniebnego wyroku na Kibiców!

Sąd Rejonowy we Wrocławiu skazał kilku kibiców Śląska Wrocław na areszt oraz wysokie grzywny! Sprawa dotyczyła zakłócenia wykładu Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim.

Lider kibiców WKS Śląsk Roman Zieliński, redaktor naczelny portalu FanSlask.com został skazany na 5 tys. zł grzywny. Pozostali otrzymali od 1 – 5 tys. zł grzywny oraz od 10 do 30 dni aresztu.

Po odczytaniu wyroku sędzia przerwał rozprawę, ponieważ zgromadzona na sali publiczność – m.in kibice WKS „Śląsk” zaczęła krzyczeć „Hańba!” i „Skandal!”

Źródło: Paweł Relikowski

Żyjemy w „wolnej” Polsce… Jest rok 2014… Zygmunt Bauman, który ma na rękach krew Żołnierzy Wyklętych – zostaje zaproszony na polski Uniwersytet. Jego „dorobek naukowy” jest mętny, nieistotny i oparty na cytatach, których źródła nie są podawane!

Ludzie, którzy próbowali przeciw temu protestować, zostają skazani przez „niezawisły” sąd…

Odczytuję to jako zorganizowaną, zaplanowaną akcję przeciwko Kibicom – Polskim Patriotom!

Atak fizyczny – następuje przed i po każdym meczu.

Atak na prawdę i nasze poglądy – przy okazji takich właśnie występów i następujących po nich procesów.

Zaproszenie Baumana na „wykład” było świadomą prowokacją zarówno władz miasta, jak i uczelni. To, co ma on do powiedzenia – nie jest godne uniwersyteckiej auli.

Przeczytajcie też o przygotowaniach policji:

bauman

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij