Dzieci w klatce? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Dzieci w klatce?

Pani Poseł Iwona Guzowska pyta, czy znokautowany zawodnik miał badania EEG. Pani Iwono! Zawodnik zaraz po walce zapisał się na badania i wyznaczono mu termin na 15 września 2038 roku.

A, jak! Bezpieczniej w klatce, niż w szkole! Po „nokaucie w klatce” na Gali MMA w Rawiczu – w mediach polskojęzycznych, a nawet w tych „polskich” zawrzało od oburzenia. Jak można dopuścić, że dzieci walczą w klatkach? A ja się pytam: Jak można dopuścić, że dzieci chodzą głodne? Że chore dzieci nie są komfortowo leczone, że niepełnosprawne dzieci i ich rodzice są skazane na nędzę?

Iskrą zapalną była walka pokazowa nastolatków, w której jeden upadł po kopnięciu w nos. Później obaj, wraz z rodzicami, poszli na lody.

Posłanka Platformy Obywatelskiej, Mistrzyni Świata i Europy w kick-boxingu Iwona Guzowska powiedziała, że:

„Nie może pojąć rodziców! Jak mogli na to pozwolić?”

Otóż, Szanowna Pani Iwono! Rodzice widzą, jak bardzo dzięki partii, której jest Pani członkinią – obniża się stan bezpieczeństwa w Polsce. Widzą i pragną zabezpieczyć swoje dzieci przed atakiem pedofilów, zboczonych nauczycieli i (niestety też) rówieśników.

Pani Poseł pyta, czy dzieci były ubezpieczone? Czy zrobiono pokonanemu badania EEG. Pani Iwono! Zawodnik zaraz po walce zapisał się na badania i wyznaczono mu termin na 15 września 2038 roku.

Tak, że wszystko w porządku jest! Ze sportowym pozdrowieniem!

Więcej materiałów na ten temat:

Brutalne kłamstwo!

Brutalny nokaut – oświadczenie

Atak na rodzinę

 

1 reply to this post

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij