Dzieci w klatce?

Pani Poseł Iwona Guzowska pyta, czy znokautowany zawodnik miał badania EEG. Pani Iwono! Zawodnik zaraz po walce zapisał się na badania i wyznaczono mu termin na 15 września 2038 roku.

A, jak! Bezpieczniej w klatce, niż w szkole! Po „nokaucie w klatce” na Gali MMA w Rawiczu – w mediach polskojęzycznych, a nawet w tych „polskich” zawrzało od oburzenia. Jak można dopuścić, że dzieci walczą w klatkach? A ja się pytam: Jak można dopuścić, że dzieci chodzą głodne? Że chore dzieci nie są komfortowo leczone, że niepełnosprawne dzieci i ich rodzice są skazane na nędzę?

Iskrą zapalną była walka pokazowa nastolatków, w której jeden upadł po kopnięciu w nos. Później obaj, wraz z rodzicami, poszli na lody.

Posłanka Platformy Obywatelskiej, Mistrzyni Świata i Europy w kick-boxingu Iwona Guzowska powiedziała, że:

„Nie może pojąć rodziców! Jak mogli na to pozwolić?”

Otóż, Szanowna Pani Iwono! Rodzice widzą, jak bardzo dzięki partii, której jest Pani członkinią – obniża się stan bezpieczeństwa w Polsce. Widzą i pragną zabezpieczyć swoje dzieci przed atakiem pedofilów, zboczonych nauczycieli i (niestety też) rówieśników.

Pani Poseł pyta, czy dzieci były ubezpieczone? Czy zrobiono pokonanemu badania EEG. Pani Iwono! Zawodnik zaraz po walce zapisał się na badania i wyznaczono mu termin na 15 września 2038 roku.

Tak, że wszystko w porządku jest! Ze sportowym pozdrowieniem!

Więcej materiałów na ten temat:

Brutalne kłamstwo!

Brutalny nokaut – oświadczenie

Atak na rodzinę

 

Udostępnij!

One comment

Dodaj komentarz