Poszły konie po betonie! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nasze Igrzyska Poszły konie po betonie!

Piękne konie idą w śmiertelny bój W wojnie domowej? Strzelają do jeźdźców i wierzchowców, nie oszczędzają nikogo! Kto? Pewno „separatyści”, a może uzbrojone bojówki zza granicy, czy też gangsterzy do „Siary” Siarzewskiego? Dla kogo ta ofiara z ludzi i zwierząt?

Ups! Omyłka! To tylko film ze strony policja.pl

„Zakończyła się coroczna atestacja policyjnych koni. 7 rumaków z zespołu konnego wydziału prewencji tomaszowskiej komendy z siedzibą w Smardzewicach przeszło pomyślnie testy i otrzymało tzw. atest drugiego stopnia. Ostatni etap atestacji odbył się 16 maja 2014 roku na terenie Oddziału Prewencji w Łodzi przy ulicy Pienistej. Zarówno funkcjonariusze, jak i konie pełniący służbę w tej jednostce, musieli wykazać się umiejętnościami przed komisją. Koń policyjny powinien charakteryzować się przede wszystkim dużym spokojem i opanowaniem. Nie może nerwowo reagować na odgłosy wystrzałów, ujadanie psów czy głośne zachowania tłumu. Dlatego też podczas atestacji jeźdźcy i konie musieli wykazać się między innymi umiejętnością jazdy w szykach, w różnego rodzaju konfiguracjach. Dużą sztuką jest panowanie nad rumakami w niecodziennych dla koni warunkach – przy huku petard, w dymie, zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Jeźdźcy i ich rumaki spisali się na medal – cała siódemka przeszła pomyślnie atestację i otrzymała na najbliższy rok atest II stopnia. Warto dodać, że w tegorocznej atestacji „gościnnie” wystąpiły także konie ze Straży Miejskiej z Łodzi.”

Kto chciałby poprzeć inicjatywę Kibole.pl – Stop dręczeniu koni i psów w służbach mundurowych! – niech do nas napisze! W XXI wieku, w środku Jewropy – atakować końmi ludzi i szczuć ich psami to umysłowa aberracja i wstyd!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij