Flaszka na basen – Film! 18+

Materiał dla osób pełnoletnich!

Nie wiem, jak Wy – Kibole.pl – ale ja – uwielbiam chodzić z flaszką na basen:-) lub kąpielisko. Jak byłem nieco młodszy zdarzało mi się prowokować ratowników, pijąc na ich oczach wódkę a potem wskakując do wody. Grzegorzu Z, Macieju K. Grzegorzu A. doktorze M. – pamiętacie kąpielisko w O.?

Bo – Szanowni Państwo! Idzie o to, żeby nie było zakazów – „szkodzenia” sobie samemu. Jeśli chcę się utopić, dlaczego nie mam się utopić?

Inaczej – nasze „opiekuńcze” czyli totalitarne państwo – nakaże nam – dla zdrowia jeść to, co podyktuje minister zdrowia. Od tego już tylko krok do obowiązkowej gimnastyki porannej dla wszystkich „wolnych” obywateli!

A na to – zgody NIE MA!

Flaszka na basen

Polecamy na dłuuuugi wekend i wakacje! Niech żyje wolność! Wolność do wymyślania i robienia rzeczy nieszablonowych, które jednocześnie (UWAGA!) nikogo nie rażą, nie gorszą, nie obrażają. Po prostu same w sobie są zajebiste!

Niesamowita dyscyplina sportu dla prawdziwych twardzieli! Chcemy to wprowadzić w Polsce. Kto chętny – prosimy o zgłoszenia. Kogo na Trenera Kadry Narodowej? Gdzie szukać kandydatów do tego sportu? Jak pracować z juniorami? Oto pytania, na które będzie musiało odpowiedzieć Ministerstwo Sportu i Turystyki. Minister „Mały Miszcz” Andrzej Biernat był kerownikiem basenu, więc na pewno byłby osobiście zainteresowany nowym sportem!

Ale… Pan Biernat wrócił na basen🙂 Kierujemy więc nasze wezwanie do nowego ministra… Jak on się tam nazywa? Z platformy jest…?

A! Adam Korol ten, co popierał Komorowskiego. Wioślarz – ale platformers, więc na pewno nie zna smaku wódy na wodzie🙁

Flaszka na basen

żródło: stefano bertaglio

Udostępnij!

2 comments

 1. Teraz dopiero widać, jacy jesteście naprawdę i po co ta strona! Picie wódki i piwa, to według was sporty! Zapijcie się na śmierć!

 2. Definicja sportu wedle obowiązującej
  ustawy:

  Art. 2. [Sport]

  1. „Sportem są wszelkie formy
  aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub
  zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji
  fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub
  osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.”

  Zatem – o co Tobie chodzi? Wszystko o czym mowa w ustawie w tych sportach jest!

Dodaj komentarz