Ratunek dla Janowicza!

Niezbędna pomoc dla Jerzego Janowicz, Urszuli i Agnieszki Radwańskiej i innych tenisistów nadchodzi! Rakiety (niesłusznie, ale efektownie) zwane „inteligentnymi” przechodzą już ostatnie testy. 25 maja, na turnieju Roland Garros będzie można już nimi grać.

Te cudna będą miały czujniki, które podczas gry będą zbierać dane i sile uderzenia, technice i innych. Dane te, za pomocą specjalnej (jakżeby inaczej) będą od razu dostępne dla gracza, który będzie mógł analizować swoją grę.

W sumie wygląda to na jakiś głupi gadżet skierowany do typowego przedstawiciela współczesnej młodzieży, która nie może się odnaleźć robiąc tylko jedną rzecz naraz! Nie wiemy, jeszcze czy tenisista będzie miał w uchu słuchawkę i odbierał dane zapisane w rakiecie „na słuch”, czy też będzie je czytał w przerwach ze specjalnego (jakżeby inaczej) ekranu.

Od razu, oczyma wyobraźni widzimy pięściarza, z czujnikami w rękawicach i słuchawką w uchu! Coś niesamowitego!

Eric Babolat – właściciel firmy, która te cuda wyprodukowała uważa, że to co było do tej pory – jest nie do przyjęcia! Według niego, dotychczas było tak: „jakby kierowca Formuły 1 – nie wiedział, jak prędko jedzie.”

Kompletna bzdura, na szczęście nieszkodliwa.

Rakietami firmy Babolat gra się od 1875 roku. Stosowali je i stosują między innymi:

Stan Smith, Arthur Ashe, Björn Borg, Yannick Noah, Boris Becker, Pete Sampras, Lindsay Davenport. Rafael Nadal (Aeropro Drive), Andy Roddick (Pure Drive Roddick), Carlos Moyá (Pure Drive), Florent Serra (Pure Control), Julien Benneteau (Pure Drive+), Dinara Safina (Aero Storm), Kim Clijsters (Pure Drive), Nadieżda Pietrowa (Pure Storm MP), Anna Smashnova (Drive Z Tour), Anastazja Pawluczenkowa (Pure Drive Lite), Agnieszka Radwańska (Pure Drive Lite),Jerzy Janowicz (Aero Storm Tour).

Udostępnij!

Dodaj komentarz