Kuriozalny wywiad Janowicza Seniora!

Zamiast sukcesów – apel do mediów! W wywiadzie dla sport.pl Jerzy Janowicz Senior powiedział, że:

„Uważa, że jego syn jest niesłusznie krytykowany za brak wyników.”

No pięknie! Dziewiąta kolejna porażka – to same sukcesy, według wiceprezesa Polskiego Związku Tenisowego (do spraw promocji)!

Janowicz senior zabrał też głos na temat ekonomiczny!

„Inni wyliczają, ile pieniędzy dostał od państwa czy z nagród, ale zapominają dodać, ile podatku od tego zapłacił. I to w Polsce, bo przecież nie wynieśliśmy się do Monte Carlo. Jurek w zapłaconych podatkach już dawno spłacił swój dług, ale my kochamy Polskę i ani myślimy się wyprowadzać!”

Panie Szanowny! Każdy płaci podatki i nie ma w tym nic szczególnego (poza tym, że są one w Polsce za wysokie).

„Syn nigdy nie odmówił gry w reprezentacji, bo orzełek na piersi to dla niego rzecz święta. O tym jakoś nikt nie wspomina.”

O tym – faktycznie się nie wspomina, bo gra w reprezentacji powinna być dla każdego sportowca sprawą świętą!

„Jedyny błąd Jurka, ale można go wziąć na karb młodości to, że mówił w wielkiej złości. Ale to naprawdę nie było nic niezwykłego, Sampras też wybuchał, a Federer jest dżentelmenem, bo ma wokół siebie sztab ludzi, którzy dbają o jego gładki wizerunek.”

Panie Szanowny! To według Pana, żeby być dżentelmenem, trzeba mieć wokół siebie „sztab doradców”? Ponadto, Szanowny Panie Wiceprezesie PZT, zapomina Pan, że oprócz wypowiedzi o szopie, Jerzy popisał się jeszcze słowną napaścią na dziennikarzy, w tym na szacownego Tomasza Tomaszewskiemu. Podpowiem Panu bezpłatnie, zamiast „sztabu doradców” – za takie słowa i taki ton – należy przeprosić! Dalsze porady z dziedziny dobrego wychowania – będą już płatne:-)

Na koniec już apel do dziennikarzy:

„Nasza rodzina prosi tylko o wiarygodność, o dogłębne przeanalizowanie sprawy, a nie slogany, że „znów przegrał” …”

To – przepraszam – nie jest możliwe! Informacja: „W I rundzie tenisowego turnieju ATP w Rzymie Jerzy Janowicz przegrał kolejno dziewiąty mecz z Philippem Kohlschreiberem.” – dogłębnie i prawdziwie przedstawia fakty, które zaszły:-)

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz