Kuriozalny wywiad Janowicza Seniora! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kuriozalny wywiad Janowicza Seniora!

Zamiast sukcesów – apel do mediów! W wywiadzie dla sport.pl Jerzy Janowicz Senior powiedział, że:

„Uważa, że jego syn jest niesłusznie krytykowany za brak wyników.”

No pięknie! Dziewiąta kolejna porażka – to same sukcesy, według wiceprezesa Polskiego Związku Tenisowego (do spraw promocji)!

Janowicz senior zabrał też głos na temat ekonomiczny!

„Inni wyliczają, ile pieniędzy dostał od państwa czy z nagród, ale zapominają dodać, ile podatku od tego zapłacił. I to w Polsce, bo przecież nie wynieśliśmy się do Monte Carlo. Jurek w zapłaconych podatkach już dawno spłacił swój dług, ale my kochamy Polskę i ani myślimy się wyprowadzać!”

Panie Szanowny! Każdy płaci podatki i nie ma w tym nic szczególnego (poza tym, że są one w Polsce za wysokie).

„Syn nigdy nie odmówił gry w reprezentacji, bo orzełek na piersi to dla niego rzecz święta. O tym jakoś nikt nie wspomina.”

O tym – faktycznie się nie wspomina, bo gra w reprezentacji powinna być dla każdego sportowca sprawą świętą!

„Jedyny błąd Jurka, ale można go wziąć na karb młodości to, że mówił w wielkiej złości. Ale to naprawdę nie było nic niezwykłego, Sampras też wybuchał, a Federer jest dżentelmenem, bo ma wokół siebie sztab ludzi, którzy dbają o jego gładki wizerunek.”

Panie Szanowny! To według Pana, żeby być dżentelmenem, trzeba mieć wokół siebie „sztab doradców”? Ponadto, Szanowny Panie Wiceprezesie PZT, zapomina Pan, że oprócz wypowiedzi o szopie, Jerzy popisał się jeszcze słowną napaścią na dziennikarzy, w tym na szacownego Tomasza Tomaszewskiemu. Podpowiem Panu bezpłatnie, zamiast „sztabu doradców” – za takie słowa i taki ton – należy przeprosić! Dalsze porady z dziedziny dobrego wychowania – będą już płatne:-)

Na koniec już apel do dziennikarzy:

„Nasza rodzina prosi tylko o wiarygodność, o dogłębne przeanalizowanie sprawy, a nie slogany, że „znów przegrał” …”

To – przepraszam – nie jest możliwe! Informacja: „W I rundzie tenisowego turnieju ATP w Rzymie Jerzy Janowicz przegrał kolejno dziewiąty mecz z Philippem Kohlschreiberem.” – dogłębnie i prawdziwie przedstawia fakty, które zaszły:-)

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij