Nawałka „sprawdził” Cionka! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Piłka nożna Nawałka „sprawdził” Cionka!

Trener Adam Nawałka „sprawdził” zawodnika Thiago Cionka. Zawodnik upadł po 65 minutach niespecjalnie intensywnego meczu. Co osiągnął tym „sprawdzeniem” trener Adam Nawałka? Czy nie wiedział, nie przewidział, że zawodnik drugoligowy, jak sobie więcej pobiega to sobie coś zrobi w nogę? Po co nam taki trener. Mało tego! Gdy przyszło do zmiany okazało się, że rezerwowi nie są gotowi! To jest kurwa abecadło! Adam Nawałka ma już 60 lat. Czas zasiąść przed telewizorem!

Niemcy – Polska 0:0!

Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało!

Szansa na to, żeby w końcu wygrać z Niemcami? Możliwość sprawdzenia nowych zawodników? Po co? Chyba tylko widzowie na stadionie i przed ekranami będą zadowoleni… Ale, czy na pewno? Przecież to widowisko będzie „plastikowe”, bez żadnego sportowego znaczenia.

Będziecie oglądać mecz?

Niemiecki dziennik „Die Welt” o dzisiejszym meczu Niemcy Polska:

„Pokaz biegania w najbardziej absurdalnym meczu roku […] Jest to jeden z najdziwniejszych meczów w historii Niemieckiego Związku Piłki Nożnej. W kadrze brakuje 20 zawodników, którzy mogliby liczyć na powołanie, gdyby spotkanie odbywało się w terminie FIFA. […] Wszystko odzwierciedla zainteresowanie fanów, bowiem jeszcze w poniedziałek bilety były daleko od wyprzedania.”

Polacy wystąpią w składzie:

Boruc – Olkowski, Szukała, Cionek, Wawrzyniak – Krychowiak, Pazdan – Peszko, Klich, Rybus – Robak.

Będzie się działo:-)

Jeśli ktoś do tej pory nie obejrzał – wypowiedź profesora filozofii Bogusława Wolniewicza o grze obcokrajowców w reprezentacji Polski. Nie, że to jakaś konkretna aluzja:-) Tak tylko…

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...