Tylko Adamek! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Tylko Adamek!

Większość polskich sportowców to „dzieci komuny”, nawet mimo młodego wieku. Kandydują do Jewroparlamentu i kompromitują się stając w szranki ze skurwionymi dziennikarzami. Tylko Tomasz Adamek jest sobą! Wierzącym Polakiem!

Nie powinien co prawda nawet oglądać konkursu Jewrowizji, ale – może słyszał przez ścianę. W każdym razie zabrał głos na temat Konczity Kiełbasy:

„To jest katastrofa! Ludzie, obudźcie się! Jak nie będziemy bronić wartości, to będą wypaczenia. Nasze dzieci będą patrzeć na takie rzeczy. Ja sobie nie wyobrażam takiej Polski. Europa idzie złą drogą. To jest droga donikąd. Musimy wrócić do korzeni. Jesteśmy katolickim, silnym narodem. Przeżyliśmy wojny, przeżyliśmy komunizm. Jeżeli nie ma rodziny, nie ma przyszłości naszego państwa!”

Panie Tomaszu! Jesteśmy z Panem! Walczmy o Polskę bez p…ch tęczy!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij