Kij w szprychy Masie Krytycznej!

Kij w szprychy Masie Krytycznej!

Zaćpani i otumanieni ohydną, szatańską muzyką uczestnicy Warszawskiej Rowerowej Masy Krytycznej – zawiedli. Nikt nie przesłał zdjęć na konkurs! Nikt, poza nami! Poniżej szczegóły Konkursu i informacja – termin przedłużono do 1 czerwca. Zatem, umyj swój rower, zrób zdjęcie i wysyłaj. Kibole.pl – wysłały nasze propozycje już dawno temu!

Kij wam w szprychy!

Organizatorzy Święta Cyklicznego oraz Warszawska Masa Krytyczna mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie „Cykliczny Konkurs Fotograficzny 2014”.

Temat: rower

Szanowna Maso! Już dziś zgłaszamy na konkurs nasze zdjęcia wykonane podczas marcowej Warszawskiej Rowerowej Masy Krytycznej.

Znajdziecie na nich:

 • Dowody na brutalny incydent, za który nikt z organizatorów nie przeprosił;
 • Dowody na bałagan i utrudnienia dla przechodniów;
 • Dowody na totalne ogłupienie rodziców, czyli mali uczestnicy masy na rowerkach – wystawieni na ryzyko wdychania spalin i wypadek. To są rodzicie bardzo niewiele lepsi, niż Katarzyna Waśniewska! To jest sprawa dla Rzecznika Praw Dziecka!
 • Dowód na znęcanie się nad zwierzętami.

[nggallery id=29]

Oraz – posłuchajcie też proszę kilku sekund „muzyki”. Czy to jest hymn Masy? Z powtarzanymi co chwila przekleństwami? Czy z tą muzyką powinno się jeździć po europejskiej stolicy, po Warszawie? Moim zdaniem upowszechnianie tego rynsztoka jest przestępstwem wobec obyczajów!

Udostępnij!

3 comments

 1. trolle – pożyteczni idioci – „miłośnicy” tych lewackich mas: napinka, czas – start !

 2. Ostatnie „świętowanie” Mistrzostwa Polski w PN:

  Dowody na brutalny incydent, za który nikt z organizatorów nie przeprosił – kilkudziesięciu zatrzymanych „kibiców”;
  Dowody na bałagan i utrudnienia dla przechodniów – zablokowane ulice, zaśmiecone reprezentacyjne miejsca stolicy;
  Dowody na totalne ogłupienie rodziców, czyli nieletni wśród zadymiarzy plus ich rozpijanie. Szach-mat.

  1. Dziwi mnie, jak wielką uwagę ludzie (niestety młodzi też) przykładają do „zaśmiecania”. Robi się problem z kilku butelek w „reprezentacyjnych” miejscach. Jest czas zabawy, jest czas sprzątania. Są też odpowiednie służby do tego. Jakoś znicze spod pałacu prezydęta umieją szybko zbierać…

Dodaj komentarz