Zamknąć uniwersytety! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nasze Igrzyska Ważne Zamknąć uniwersytety!

Skoro w naszym kraju powszechnie stosowaną karą za jednostkowe wybryki na stadionach – jest zamykanie stadionów to najwyższy czas zamknąć Uniwersytet w Poznaniu! Oraz, profilaktycznie, kilka innych uczelni!

9 maja tego roku „studenci” balowali tak, że Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu poniosło olbrzymie straty. „Studenci” bili innych, wyrywali drzwi i rzucali je na perony, wiele jednostek będzie musiało przejść remonty.

„Wielkie Grillowanie 2014” poznańskich studentów to według relacji motorniczego:

„Bójki, rozbijanie butelek gdzie popadnie, rzyganie po przystankach, zaciąganie hamulca awaryjnego, wyrywanie drzwi… Po prostu szok”.

Do tego jeszcze obok dworca znaleziono na torach zwłoki z obciętą głową.

Wniosek?

Zamknąć wyższe uczelnie, a złapanym winowajcom dać zakazy studiowania!

Interesująca jest też w tym bezradność policji, która (ponoć) ma swoje „rozpoznanie”, czyli kapusiów. Przed meczem jakoś wiedzą, co się będzie działo i sprowadzają potężne siły i środki. A tu, przed „zabawą” studencką – nikt, nic nie wiedział.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij