Komu bilecik, komu? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Komu bilecik, komu?

9 maja 2014 Legia Warszawa zagra u siebie z Wisłą Kraków. Czy kibice gości będą na meczu? Prezes Wisły mówi, że to na Łazienkowskiej nie chcą fanów Wisły. Tymczasem, w specjalnym oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków czytamy: m. in.:

„Bilety zostały zamówione, Legia je dostarczyła, planowano nawet, że we wtorek ruszą zapisy. Oczywiście sprzedawane miały być tylko bilety, o transport kibice musieli by zadbać we własnym zakresie. Decyzją Jacka Bednarza kilkaset osób, które ma blokady kont kibica i nie może uczestniczyć w meczach przy Reymonta 22, na wyjazd do Warszawy także biletu by nie nabyło. Po raz kolejny Bednarz chciał podzielić kibiców oraz bezprawnie uniemożliwić zakup wejściówki.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że mimo iż bilety zostały zamówione i miały trafić do sprzedaży, prezes Wisły zwrócił się z prośbą do prezesa Legii Bogusława Leśnodorskiego, by Legia wydała komunikat, że kibiców Wisły nie wpuści, co spotkało się ze stanowczą odmową Leśnodorskiego.”

I tak dalej, i tak dalej… czytać się tego nie chce, pisać się o tym nie chce, paranoja!

Czy doczekamy sytuacji, w której – przykładowo:

Ktoś z Krakowa przyjechał służbowo do Warszawy. Wie, że Wisła gra z Legią wieczorem. Ale zakłada, że jakieś służbowe rozmowy zajmą mu cały wieczór. Nagle! Spotyka się ze swoim rozmówcą (z Warszawy), a ten ciągle parzy na zegarek. W rozmowie okazuje się, że spieszy się na mecz swojej Legii. Postanawiają wybrać się wspólnie. Jadą, ten z Krakowa kupuje bilet, wspólnie oglądają mecz, a potem w kawiarence, przy piwie kończą służbowe sprawy.

Czy tak kiedyś będzie?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij