„cham” Janowicz pokonany!

„cham” Janowicz pokonany!

Wraca do szopy! Przegrał z Ernestsem Gulbisem! Do szopy, „Jerzyk”, do szopy!

Nasze dedykacje dla „chama”:

Kabaret „Dudek” o zwalczaniu chamstwa:

Profesor Bogusław Wolniewicz o barbarzyństwie Janowicza:

 

Lemingi, czytelnicy gazety wyborczej, wyborcy PO, widzowie TVN, osobnicy o „innej” orientacji seksualnej, dewianci, genderowcy, obrońcy „tęczy”, chamy w pierwszym, drugim i trzecim pokoleniu – kibicujcie waszemu chamowi!

Dziś wasz idol Jerzy „cham” Janowicz, syn Jerzego „chama” Janowicza Seniora, wiceprezesa Polskiego Związku Tenisowego do spraw promocji – gra w pierwszej rundzie turnieju ATP Tour w Madrycie!

Jego rywalem będzie Łotysz Ernests Gulbis.

Udostępnij!

12 comments

  1. Nie tylko „nazywamy”! On JEST chamem i ma ojca chama! Dlaczego? Otóż na pierwszej konferencji prasowej podczas meczu Pucharu Davisa – odezwał się nieuprzejmie do Pana Tomasza Tomaszewskiego, szacownego i leciwego dziennikarza. Następnie na konferencji po meczu – wygarnął do wszystkich. Czy to nie wystarczy? Zanim zaszły te incydenty, był tylko prostakiem z ADHD (które zresztą nie istnieje). Po tych wydarzaniach – został „chamem” z małej litery. Jego ojciec poparł to zachowanie, więc też jest „chamem”.

   1. Usunąłem kilka komentarzy, dotyczących Masy Krytycznej, bo nie wnosiły niczego do rozmowy, a były stekiem wulgaryzmów. Admin

   2. Mi się podobał ostatnimi czasy wywiad z nim. Ładnie wtedy określił nasz charakter ( POLAKÓW ) cały czas krytykujemy, nawet tych którzy ciężką pracą i wspięli się na szczyt.
    Kim ty jesteś panie Piotrze Szymanowski żeby tak oczerniać wybitnego sportowca, POLAKA. Zamiast go wspierać aby nasz kraj dumnie reprezentował Ty go mieszacz z błotem.
    Tym artykułem straciłeś mnie jako swojego czytelnika. Jeśli będę chciał poczytać brukowe plotki wyssane z palca wejdę na Pudelka. Ciebie też tam odsyłam, zrobisz tam karierę ;).

    1. Każdy ma prawo oceniać osoby publiczne! Dosłownie każdy! Nie ważne kim jest i czy akurat jest dziennikarzem, czy nie! Każdy ma prawo oceniać ich kiedy żyją oraz kiedy już ich nie ma. Wielu z nas mówi źle o ludziach poprzedniej władzy, wielu o obecnej. Więc zamiast zadawać głupie pytania – kim ja jestem. Poza tym – praca sportowca nie jest ciężką pracą, bo robi to, co lubi. Jest nieporównywalnie lżejszym zajęciem, niż to co wykonują na co dzień tysiące jego rówieśników na umowach śmieciowych! Praca zawodowa, czy to fizyczna, czy umysłowa, w obecnych warunkach to potworny stres. A praca sportowca – marzenie! I proszę nie pytaj – skąd to wiem! Nie jest sprawą w tej dyskusji mój życiorys. Pozdrawiam!:-)

    2. Nie jestem autorem ale odpisujesz na mój post więc pominę kwestię tej pomyłki. Janowicz jest bardzo dobrym tenisistą o czym świadczy jego pozycja w rankingu. Doszedł do tego własną pracą i nikt mu w tym nie pomagał po za rodzicami – tak jest w Polsce. I tego nikt mu nie odbiera. Ale zachowuje się jak widać na obrazku i to też jest fakt. Co jasno jest opisane w tym artykule.

     1. a czy to źle ? wolał byś potulnego, cichego, bezbronnego, ale miłego tenisistę którego byle popchnięcie zwali z nóg ? Mi pasuje to że ma swój charakter i ten pazur. Chamstwo na arenie między narodowej ? to dobrze że jest po naszej stronie 😀

     2. Można powiedzieć, że dyskusja „wydzieliła się” i trwa już sama w sobie:-) Przypominam, że początkiem było to, że Janowicz „nieładnie” zachował się na dwóch kolejnych konferencjach prasowych. Tyle! Aż tyle, i tylko tyle:-)

Dodaj komentarz