Będziemy nawet w waszych śmieciach! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nasze Igrzyska Będziemy nawet w waszych śmieciach!

WASZE DOKUMENTY, NASZE NISZCZARKI! Dzięki temu, znów weszliśmy w posiadanie niesamowitego projektu, który szykuje dzieciom i młodzieży ministerstwo sportu. Tylko na naszej stronie, możecie obejrzeć to, co udało nam się odtworzyć z niszczarki departamentu tajnego pod kryptonimem „000P/p/o1009”. Pracują w nim sowicie opłacani planiści i wizjonerzy. Większość z nich to absolwenci prestiżowej Szkoły Humanizmu Społecznego w Pcimiu Dolnym.

Poniżej cały, sklejony i odtworzony na nowo tekst:

Warszawa

28.05.2013

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Ministerstwo Sportu i Turystyki

ul. Senatorska 14

00-082 Warszawa

kontakt@msport.gov.pl

www.msport.gov.pl

Program pilotażowy: „Sportowcy wybierają płeć!”

Pierwszym etapem do przeprowadzenia koniecznych zmian będzie przygotowanie pilotażowego programu dotyczącego uświadomienia dzieciom, młodzieży oraz wszystkim osobom odpowiedzialnym za sport w Polsce, że płeć jest kwestią kulturową i tylko kulturową. Najpierw, Ministerstwo Sportu i Turystyki objęło akcją informacyjno-propagandową dzieci i młodzież uprawiających pięć dyscyplin sportu: lekkoatletykę, pływanie, wioślarstwo, żeglarstwo oraz biathlon.

Jest to pierwszy krok zmierzający do nowego modelu organizacji rywalizacji dzieci i młodzieży poniżej osiemnastu lat w Polsce, gdzie w całym procesie wiodącą rolę będą odgrywały polskie związki sportowe. Dostaną one pełną zarówno merytoryczną jak i finansową swobodę organizacji szkolenia w temacie „Płeć kulturowa w sporcie”. Szkoleniem zostaną objęte grupy wiekowe w kategoriach juniora młodszego, juniora młodzieżowca.

Program pilotażowy zakłada, że zamiast określeń „juniorka”/„junior” – w oficjalnych dokumentach używane będzie określnie:

„Osoba oczekująca na deklarację wyboru płci kulturowej”.

Najpierw wymienione, a następnie wszystkie polskie związki sportowe, zostaną zobowiązane do prowadzenia odpowiedniej dokumentacji.

okii copy

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij