Będziemy nawet w waszych śmieciach!

WASZE DOKUMENTY, NASZE NISZCZARKI! Dzięki temu, znów weszliśmy w posiadanie niesamowitego projektu, który szykuje dzieciom i młodzieży ministerstwo sportu. Tylko na naszej stronie, możecie obejrzeć to, co udało nam się odtworzyć z niszczarki departamentu tajnego pod kryptonimem „000P/p/o1009”. Pracują w nim sowicie opłacani planiści i wizjonerzy. Większość z nich to absolwenci prestiżowej Szkoły Humanizmu Społecznego w Pcimiu Dolnym.

Poniżej cały, sklejony i odtworzony na nowo tekst:

Warszawa

28.05.2013

MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Ministerstwo Sportu i Turystyki

ul. Senatorska 14

00-082 Warszawa

[email protected]

www.msport.gov.pl

Program pilotażowy: „Sportowcy wybierają płeć!”

Pierwszym etapem do przeprowadzenia koniecznych zmian będzie przygotowanie pilotażowego programu dotyczącego uświadomienia dzieciom, młodzieży oraz wszystkim osobom odpowiedzialnym za sport w Polsce, że płeć jest kwestią kulturową i tylko kulturową. Najpierw, Ministerstwo Sportu i Turystyki objęło akcją informacyjno-propagandową dzieci i młodzież uprawiających pięć dyscyplin sportu: lekkoatletykę, pływanie, wioślarstwo, żeglarstwo oraz biathlon.

Jest to pierwszy krok zmierzający do nowego modelu organizacji rywalizacji dzieci i młodzieży poniżej osiemnastu lat w Polsce, gdzie w całym procesie wiodącą rolę będą odgrywały polskie związki sportowe. Dostaną one pełną zarówno merytoryczną jak i finansową swobodę organizacji szkolenia w temacie „Płeć kulturowa w sporcie”. Szkoleniem zostaną objęte grupy wiekowe w kategoriach juniora młodszego, juniora młodzieżowca.

Program pilotażowy zakłada, że zamiast określeń „juniorka”/„junior” – w oficjalnych dokumentach używane będzie określnie:

„Osoba oczekująca na deklarację wyboru płci kulturowej”.

Najpierw wymienione, a następnie wszystkie polskie związki sportowe, zostaną zobowiązane do prowadzenia odpowiedniej dokumentacji.

okii copy

Udostępnij!

Dodaj komentarz