Narodowa ściema!

Mecz finałowy o Puchar Polski pomiędzy Zagłębiem Lubin i Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się bez udziału najbardziej oddanych kibiców tych klubów. Jedni i drudzy ogłosili bojkot tego wydarzenia. Bezpośrednią przyczyną jest konflikt kibiców Zawiszy z właścicielem klub panem Radosławem Osuchem.

Mecz obejrzą zatem przypadkowi widzowie i uczniowie pod przymusem oraz rodziny dla których atrakcją jest „zwiedzanie” Narodowego. Wszyscy zwabieni tanimi lub nawet darmowymi biletami.

Czy to jest sukces?

Według gazety emerytów i rencistów, czyli Przeglądu Sportowego – jest! Jego autorzy, a konkretnie Antoni Bugajski, upalili się do tego stopnia, że piszą o: Polskim Mourinho i Simeone – nazywając tak Oresta Lenczyka i Ryszarda Tarasiewicza!

Oferta klubów, PZPN i Ekstraklasy – w żaden sposób nie odpowiada Kibicom! Ciekawe jest, jak to się ułoży. Czy właściciele klubów zmienią ofertę? Czy też – z użyciem siły i represji wobec kibiców – osadzą na trybunach gejów, lemingów, czytelników gazety wyborczej, widzów tvn i rodziny z dziećmi?

Pisaliśmy już wcześniej, że propaganda „rodzinnego kibicowania” jest w swej istocie ANTY rodzinna! Naszym władzom i polskojęzycznym mediom przecież dokładnie o to chodzi! O zniszczenie Polski, tradycji, wiary i rodziny!

 

Udostępnij!

4 comments

    1. Skąd wiesz:-) Łyso nam jest z zasady:-) Mecz do dupy, grany na stojąco. Wynik przypadkowy. Atmosfera jak na koncercie Majki Jeżowskiej. Widzieliśmy dwa różne obrazy. Tak się tworzy iluzję:-)

    2. Atmosfera wśród samych januszy ? i pjacy umalowanych wpierdalających kiełbasy i dmuchających w trąbeczki ? GRATULUJE ‚

Dodaj komentarz