Narodowa ściema! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Narodowa ściema!

Mecz finałowy o Puchar Polski pomiędzy Zagłębiem Lubin i Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się bez udziału najbardziej oddanych kibiców tych klubów. Jedni i drudzy ogłosili bojkot tego wydarzenia. Bezpośrednią przyczyną jest konflikt kibiców Zawiszy z właścicielem klub panem Radosławem Osuchem.

Mecz obejrzą zatem przypadkowi widzowie i uczniowie pod przymusem oraz rodziny dla których atrakcją jest „zwiedzanie” Narodowego. Wszyscy zwabieni tanimi lub nawet darmowymi biletami.

Czy to jest sukces?

Według gazety emerytów i rencistów, czyli Przeglądu Sportowego – jest! Jego autorzy, a konkretnie Antoni Bugajski, upalili się do tego stopnia, że piszą o: Polskim Mourinho i Simeone – nazywając tak Oresta Lenczyka i Ryszarda Tarasiewicza!

Oferta klubów, PZPN i Ekstraklasy – w żaden sposób nie odpowiada Kibicom! Ciekawe jest, jak to się ułoży. Czy właściciele klubów zmienią ofertę? Czy też – z użyciem siły i represji wobec kibiców – osadzą na trybunach gejów, lemingów, czytelników gazety wyborczej, widzów tvn i rodziny z dziećmi?

Pisaliśmy już wcześniej, że propaganda „rodzinnego kibicowania” jest w swej istocie ANTY rodzinna! Naszym władzom i polskojęzycznym mediom przecież dokładnie o to chodzi! O zniszczenie Polski, tradycji, wiary i rodziny!

 

4 replies to this post
  1. hahahhahahaaha łyso wam bandyci? Świetny mecz, świetna atmosfera!! bojkotujcie wszystkie mecze, blagam

    • Skąd wiesz:-) Łyso nam jest z zasady:-) Mecz do dupy, grany na stojąco. Wynik przypadkowy. Atmosfera jak na koncercie Majki Jeżowskiej. Widzieliśmy dwa różne obrazy. Tak się tworzy iluzję:-)

    • Atmosfera wśród samych januszy ? i pjacy umalowanych wpierdalających kiełbasy i dmuchających w trąbeczki ? GRATULUJE ‚

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij