Brutalne kłamstwo!

Polskojęzyczny portal wp.pl kłamie, jak zwykle! Tytuł artykułu brzmi:

„Brutalny nokaut w walce 12-letnich dzieci!”

a dalej jest jeszcze gorzej:

„I Rawicka Gala Sportów Walki, która odbyła się 26 kwietnia, miała być promocją dla całego regionu. Jednak za sprawą nagrania jednego z pojedynków, które trafiło do sieci, stało się zupełnie inaczej. 12-latkowie: Wiktor Wiśniewski (Cario Team Łódź) i Michał Błotnicki (Team Oborowo), zmierzyli się na zasadach muai thai. Chłopcy założyli jedynie ochraniacze na piszczele. Walka skończyła się brutalnym nokautem.”

Jak było naprawdę? Dwaj trenerzy ustalili, że ich wychowankowie zmierzą się na tej gali w walce sparingowej/pokazowej. Bez łokci i kolan na głowę. Jeden trafił rywala w nos. Pojawiła się kropla krwi. Wezwany lekarz obejrzał zawodnika i stwierdził, że wszystko jest okej. Zawodnik „brutalnie znokautowany” wstał po 15 sekundach, pogratulował rywalowi, a następnie obaj wraz z rodzicami poszli na lody.

Tak właśnie media głównego ścieku pracują na „sensacje”…

Żeby jeszcze dokopać – przywołali nazwisko promotora imprezy i napisali, że Arkadiusz Wełna był przed laty… ścigany przez detektywa Krzysztofa Rutkowskiego! O działalności charytatywnej, wychowawczej i promującej region Arkadiusza Wełny – już się nie zająknęli!

 

Udostępnij!

3 comments

    1. Wiem, znam Arka dość długo i bardzo cenię za jego działania. Dlatego staramy się pokazać prawdę. A inne media… c…j

Dodaj komentarz