Polska Szkoła Boksu! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Polska Szkoła Boksu!

Zbigniew Raubo, pięściarz z dorobkiem prawie 300 walk amatorskich, 4. tytułów Mistrza Polski Seniorów, uczestnik Mistrzostw Europy i Świata, odkrywca i pierwszy trener Krzysztofa Diablo” Włodarczyka – szykuje zawodnika MMA do drugiej walki w UFC.

W roli „Ucznia” – Krzysztof Jotko!

Krzysztof będzie walczył już 31.05.2014 na UFC FIGHT NIGHT. Jego rywalem będzie Magnus Cedenblad.

Zatem: za całość przygotowań odpowiada Mirosław Okniński. Za boks – Zbigniew Raubo. Zapasami zajmuje się Robert Roszkiewicz. Artykuł o zapasach też znajdziecie na stronie.

Jeszcze jedno! Widziałem kilka treningów, które prowadził Zbigniew Raubo. Słyszałem wiele jego dosadnych wypowiedzi. I za to wszystko bardzo go cenię! Mało jest (już) w Polsce takich fachowców, fanatyków sportu, jak Zbyszek!

Zostaw odpowiedź

14 + eight =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij