Ekstraklasa Ślepców cz. 2 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Ekstraklasa Ślepców cz. 2

Warto, żeby Najwyższa Izba Kontroli wzięła się solidnie za to, co wyczynia się w polskiej piłce nożnej! Ekstraklasa SA, jako firma – może sobie robić co chce, nawet kupić na każdy stadion tysiące krzeseł z epoki Ludwika XVI. Jednak, jeśli w bezmyślnym wydawaniu kasy Ekstraklasa współdziała z Ministerstwem Sportu i Turystyki i Komendą Główną Policji, oraz Komendami Wojewódzkimi – rodzi to już poważne podejrzenia.

Właśnie rozpoczął się „projekt” szkoleń antykorupcyjnych w klubach Ekstraklasy SA. W jednym z nich wzięli udział młodzi piłkarze WKS Zawisza Bydgoszcz SA, o czym z dumą zawiadamia klub na swojej stronie:

„Szkolenie trwało 4 godziny, a jego celem było uświadomienie młodym piłkarzom zagrożeń korupcyjnych.”

Uprzejmie przypominam instytucjom, które realizują ten idiotyczny projekt, że znacząca większość Polek i Polaków to ludzie wierzący, którzy stawiając się do komunii świętej doskonale znają następujące przykazania:

Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.
Pamiętaj abyś dzień święty święcił.
Czcij ojca swego i matkę swą.
Nie zabijaj.
Nie cudzołóż.
Nie kradnij.
Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
Nie pożądaj żony bliźniego swego.
Ani żadnej rzeczy, która jego jest.

Przykazania: 7. i 8. dotyczą, oprócz „prostej” kradzieży, również oszustwa, czyli przywłaszczenia sobie dóbr nienależnych i przekupstwa w każdej postaci. Trochę dziwne, że szefowie Ekstraklasy, Ministrowie, władze policji – nie wiedzą o tym…

Nawet jeśli już wiele czasu upłynęło od ich komunii, mają przecież wnuki!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij