Ekstraklasa Ślepców! cz. 1 - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Ekstraklasa Ślepców! cz. 1

Angielski pacjent, czyli pałą po głowie!

Kibice! Kibole! Doceńcie nasze poświęcenie. Tylko dla Was! Obszerny skrót, bo całości czytać się nie da!

Wywiad z doktorem Sewerynem Dmowskim. Doktór Dmowski jest wykładowcą akademickim Uniwersytetu Warszawskiego, badaczem i ekspertem w sprawach politycznych, społecznych, kulturowych i marketingowych aspektów współczesnego futbolu. Na jego wizytówce napisane jest też, że jest:

„Niezależnym ekspertem, doradzającym w spółce Ekstraklasa SA, w kwestii bezpieczeństwa.”

Trzeba od razu zapytać: Od KOGO niezależnym! Czy od tych, którzy płacą? Czy też robi za darmo?

Pan doktór jest też prezesem zarządu fundacji „Centrum badań nad futbolem.”

Oto, jak „ekspert” opowiada o słynnym już audycie, który jacyś angielscy gliniarze prowadzili na naszej, naszej, polskiej, warszawskiej Legii!

„Znaleźliśmy firmę, która jest bardzo [bla, bla, bla] I na miejscu zjawili się angielscy policjanci. […] Przyjechali więc sprawdzić Legię, infrastrukturę, procedury bezpieczeństwa […] Oglądali na przykład nagrania z meczu z Jagiellonią […] Zaczęło się od oprowadzenia po stadionie, ale najważniejszy był mecz z Lechem, podczas którego biegaliśmy po całym stadionie. Obaj potrafili na przykład podejść do stewarda czy ochroniarza i zapytać o zakres jego obowiązków, wcześniejsze szkolenia i tym podobne. […] Spędziliśmy mnóstwo czasu rozmawiając o tych angielskich metodach walki z chuligaństwem i oni podkreślali, że […]”

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!UWAGA! UWAGA!

[…] To nie jest tak, że dali komuś pałką po głowie i koniec!

A Szanowny Pan Doradca liczył, że pała wystarczy…

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij