Boniek zwolnił Trenera Mistrzyń! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Boniek zwolnił Trenera Mistrzyń!

Dziś dowiedzieliśmy się, że PZPN, a konkretnie odpowiedzialny za piłkę kobiet pan Andrzej Padewski – zwolnił trenera kadry kobiet U 17, ubiegłorocznych mistrzyń Europy. Zbigniew Witkowski nie jest już trenerem zespołu, który osiągnął największy sukces w naszej kobiecej piłce nożnej.

Podobno powodem było to, że trener Witkowski krytykował (i to publicznie) system! System zatrudniania trenerów! Ośmielił się nawet przed kamerami Polsatu! Tego darować nie można!

Pan Prezes PZPN Zbigniew Boniek w dzieciństwie był ministrantem i przesiąkł zasadami zupełnie innej „organizacji”. W Kościele – faktycznie nie wolno publicznie krytykować przełożonych! I to się sprawdza przez wieki.

Ale w stowarzyszeniu, które ma pełną gębę „demokracji”?

Wywiad z Trenerem Witkowskim z 10 lipca 2013 roku:

Zostaw odpowiedź

12 + seven =

GRZYBOBRANIA

Wielka ustawka w Dębicy!

Wielka ustawka w Dębicy i są wyroki. Ale najlepsze jest to, że piłkarze Igloopol Dębica też pójdą siedzieć! Marcina M. i Adriana B ...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij