Kibice to Polska Elita! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Kibice to Polska Elita!

W świecie „róbta co chceta!” – ludzie, którzy stawiają sobie wymagania – są Elitą!

Bardzo ważny głos Księdza Jarosława Wąsowicza:

„Jedno z tych środowisk, które widocznie angażuje się w odkrywanie polskiej historii, odkrywanie pamięci o bohaterach jest środowisko kibicowskie. To fenomen! Okazuje się, że polscy kibice, mimo pewnych animozji, konkurowania ze sobą, co jest normalne jeśli idzie o sport – potrafią się jednoczyć wokół spraw ważnych.

Takim sprawami są dziś: obrona polskich tradycji, naszej kultury, obrona polskiej historii. Mamy do czynienia z sytuacją, w której historię ruguje się z programów szkolnych, polskie państwo nie potrafi reagować na kłamstwa i oszczerstwa, które pojawiają się w stosunku do Polaków. Na zachodzie Europy i w USA funkcjonujemy jako współwinni zagłady żydów, mówi się o „polskich obozach śmierci” i nasze państwo nie potrafi na to reagować…”

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij