Skoczkowie dali (gołej) dupy! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Nagłówek Skoczkowie dali (gołej) dupy!

I nie można tego tłumaczyć słynnym powiedzeniem Jan Ziobro o „Luzie w [gołej] dupie! Polscy skoczkowie i Pani Ewa Bilan-Stoch – zatracili się w głupiej zabawie i nie wiem, jak (i komu) się z tego wyspowiadają!

Dlaczego?

Otóż na wystawę „Akta sztuki” – już jedzie Robert Biedroń i jego obecny partner. Już jutro w polskojęzycznych mediach przeczytacie, że Biedroń chwali:

„Nonkonformizm skoczków, muskulaturę ich ciał, odważne środki artystyczne i warsztat Pani Ewy Bilan-Stoch!”

Tą wystawą daliście – Wy, Skoczkowie, ludzie deklarujący głęboką wiarę, pretekst do triumfu homoseksualnych środowisk w Polsce!

Można to tłumaczyć jedynie głupotą przypisaną młodemu wiekowi. Mam nadzieję, że Wasi Proboszczowie powiedzą Wam, jak bardzo zgrzeszyliście i jak macie pokutować!

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner napisał w katalogu:

„Nie zdawałem sobie sprawy jak piękna i wyrazista jest rzeźba mięśni naszych gladiatorów przestworzy.”

To akurat bardzo dobrze świadczy o Panu Prezesie!

Jeśli chodzi o ocenę wartości artystycznych wystawionych „dzieł”… Darmowe katalogi ilustracji są pełne takich płaskich, symetrycznych, banalnych, obrazków. Podobnie jak galerie w prowincjonalnych hotelach, nie mówiąc już o stronach poświęconych „miękkiej” pornografii.

Władze stołecznego Muzeum Sportu i Turystyki powinny natychmiast zostać zwolnione! Lub – skierowane na badania. Polski Komitet Olimpijski powinien zamknąć wystawę!

W kompromitacji udział wzięli: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciej Kot, Krzysztof Miętus, Jan Ziobro, Łukasz Rutkowski.

Niech im Pan Bóg wybaczy…

1223kaskkk

Jeszcze słowo do Kamila Stocha: Jak w kontekście gołej d…y ma się Pański kask? Czy to był taki sam „impuls”, czy może żart?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij