Skoczkowie dali (gołej) dupy!

I nie można tego tłumaczyć słynnym powiedzeniem Jan Ziobro o „Luzie w [gołej] dupie! Polscy skoczkowie i Pani Ewa Bilan-Stoch – zatracili się w głupiej zabawie i nie wiem, jak (i komu) się z tego wyspowiadają!

Dlaczego?

Otóż na wystawę „Akta sztuki” – już jedzie Robert Biedroń i jego obecny partner. Już jutro w polskojęzycznych mediach przeczytacie, że Biedroń chwali:

„Nonkonformizm skoczków, muskulaturę ich ciał, odważne środki artystyczne i warsztat Pani Ewy Bilan-Stoch!”

Tą wystawą daliście – Wy, Skoczkowie, ludzie deklarujący głęboką wiarę, pretekst do triumfu homoseksualnych środowisk w Polsce!

Można to tłumaczyć jedynie głupotą przypisaną młodemu wiekowi. Mam nadzieję, że Wasi Proboszczowie powiedzą Wam, jak bardzo zgrzeszyliście i jak macie pokutować!

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner napisał w katalogu:

„Nie zdawałem sobie sprawy jak piękna i wyrazista jest rzeźba mięśni naszych gladiatorów przestworzy.”

To akurat bardzo dobrze świadczy o Panu Prezesie!

Jeśli chodzi o ocenę wartości artystycznych wystawionych „dzieł”… Darmowe katalogi ilustracji są pełne takich płaskich, symetrycznych, banalnych, obrazków. Podobnie jak galerie w prowincjonalnych hotelach, nie mówiąc już o stronach poświęconych „miękkiej” pornografii.

Władze stołecznego Muzeum Sportu i Turystyki powinny natychmiast zostać zwolnione! Lub – skierowane na badania. Polski Komitet Olimpijski powinien zamknąć wystawę!

W kompromitacji udział wzięli: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciej Kot, Krzysztof Miętus, Jan Ziobro, Łukasz Rutkowski.

Niech im Pan Bóg wybaczy…

1223kaskkk

Jeszcze słowo do Kamila Stocha: Jak w kontekście gołej d…y ma się Pański kask? Czy to był taki sam „impuls”, czy może żart?

Udostępnij!

Dodaj komentarz